Słynna jasnowidzka zawsze powtarzała, że istnieją pewne szepty, które pomagają przyciągnąć do życia szczęście i dobrobyt. Pamiętajmy więc o mądrości Wangi i być może zastosujmy się do jej rad.

Szepcz o trwały dobrobyt

Przeczytaj ten szept i odpraw rytuał z nim związany w pierwszej połowie dnia (przed południem). Weź wodę święconą i obejdź z nią cały dom od progu zgodnie z ruchem wskazówek zegara, spryskując wodą święconą wszystkie ściany, narożniki, drzwi i okna. W tym samym czasie powtórz te słowa na głos (po uprzednim nauczeniu się ich na pamięć).

„Wodo święcona, pełna Ducha Świętego, idź do mnie, sługi Bożego (imię), i do wszystkich moich domowników i do mojego domu. Wszystkie moje ściany, podłoga, sufit, drzwi i okna, i każdy zakątek łaski jest obfity i wszelka obfitość. Amen".

Szepcz, że dobrobyt nadejdzie na długi czas

Wlej wodę do szklanego pojemnika i przeczytaj nad nim następujące słowa. „Tyle osób wejdzie do moich drzwi, ilu będzie pomocników. I nie ma sposobu, aby wrogowie i wrogowie weszli do moich drzwi. Ile razy drzwi są otwierane - tyle dobrego przyjdzie do domu. I nie ma miejsca na zło, złą pogodę, siły zła, smutek i kłopoty. Szczęście - do domu, dobrze - do domu, dobrze - do domu! Amen".

Następnie musisz spryskać próg swojego domu tą wodą. Szepcz "szczęście", gdy wychodzisz z domu w interesach. Bez względu na to, po co wyjdziesz z domu, zawsze będziesz potrzebować szczęścia. Jeśli chcesz, żeby wszystko było dobrze, czytaj te słowa za każdym razem, gdy wychodzisz z domu. Głośno, szeptem lub o sobie - nieważne, ale na pewno na pamięć.

Przed wyjściem z domu stań twarzą do wschodu, złóż dłonie przed sobą tak, aby dłonie były skierowane do góry. Patrząc prosto przed siebie, szepnij to - „Wstanę, pobłogosławię się, przeżegnam się, wyjdę za bramę, pójdę w kierunku, gdzie Bóg wskazuje, gdzie Matka Boża kieruje, gdzie moi aniołowie strzegą wszystkich dróg. Nie zgubię drogi, nie napotkam kłopotów, szczęśliwie wrócę do domu. Amen".

Szept, aby przyciągnąć pieniądze szczęścia

Ten szept warto przeczytać rano, na czczo, z kawałkiem chleba. Pomaga rozpocząć nową passę w życiu - kiedy pieniądze przyjdą łatwo i w potrzebnych ilościach. Słowa te należy czytać na głos lub szeptem. Warto przyjrzeć się chlebowi.

„Panie nasz Boże, Jezu Chryste, nakarmiłeś głodnych pięcioma bochenkami chleba. Więc nakarm mnie i moją rodzinę. Uczyń moje życie takim, przywróć mi temperament. Odwróć ode mnie kłopoty i złe czasy. Niech droga sytości i radości do mojego domu zostanie otwarta.

Niech pieniądze przyjdą do mnie. I obiecuję wydać je mądrze, dla dobra wszystkich, inteligentnie pomnożyć to bogactwo i oddać chwałę naszemu Panu! Moje słowa są kluczem i zamkiem. Amen".

Po szepcie ten kawałek chleba trzeba zjeść. Nigdy nie zostawiaj kawałków chleba na stole, jeśli nie chcesz stracić szczęścia. Kawałków chleba, nawet wysuszonego, zepsutego, nie można wyrzucić, w przeciwnym razie bogactwo opuści dom. Lepiej daj je ptakom lub zwierzętom.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wizażystka wskazuje 3 produkty, które pozwolą odjąć sobie lat makijażem. Warto na nie postawić po 50. roku życia

O tym się mówi: Z życia wzięte. Staruszce zabrakło chleba, gdy zachorowała. Jednak postanowiła nie prosić o pomoc. Dlaczego