Jak podaje portal "O2", Krzysztof Jackowski postanowił zabrać głos w sprawie zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które rozgrywane będą w Katarze. Na katorskich stadionach zagrają również piłkarze z polskiej reprezentacji. Co o szansach naszej kadry narodowej sądzi Krzysztof Jackowski?

Święto fanów piłki nożnej

Nadchodzący mundial przykuwa uwagę fanów piłki nożnej na całym świecie. Wielu Polaków też ma nadzieję, że nasza drużyna zaprezentuje się jak najlepiej i nie będziemy grali "meczu otwarcia, meczu ostatniej szansy i meczu o honor", tylko pokażemy coś więcej.

"Super Express" postanowił zapytać Krzystofa Jackowskiego o szanse naszej drużyny piłkarskiej na mundialu. Zapytany o to, czy mamy szanse na ogromny sukces przyznał, że "nie wie". Jednocześnie stwierdził, że nadchodzące mistrzostwa świata mogą okazać się "historycznym mundialem z pewnego względu".

Krzysztof Jackowski. Źródło: youtube.com
Krzysztof Jackowski. Źródło: youtube.com
Krzysztof Jackowski. Źródło: youtube.com

Zaznaczył jednak, że ów historyczny mundial nie odnosi się do polskiej reprezentacji. Jaki powód miał na myśli jasnowidz z Człuchowa? " To zostawiam to tylko sobie, ponieważ gdybym się pomylił, to widzowie i kibice prawdopodobnie zjedliby mnie na obiad" - powiedział Jackowski.

Kiedy początek mundialu?

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej ruszą 20 listopada. Pierwszy mecz Polaków na tegorocznym Mundialu będzie miał miejsce we wtorek 22 listopada. Drużyna Czesława Michniewicza zmierzy się wówczas z Meksykiem.

Kolejny mecz zaplanowany jest na sobotę 26 listopada i rozegrany zostanie przeciwko Arabii Saudyjskiej. 30 listopada będziemy mogli obejrzeć pojedynek Roberta Lewandowskiego i Leo Messiego, bo nasza drużyna zmierzy się z reprezentacją Argentyny.

Mecz reprezentacji/YouTube @TVP Sport
Mecz reprezentacji/YouTube @TVP Sport
Mecz reprezentacji/YouTube @TVP Sport

A wy, jakie macie przeczucia, co do losów naszej drużyny na Mundialu w Katarze?

To też może cię zainteresować: Nadejście ostrej zimy jest nieubłagane. Ma być dużo śniegu i - 20 stopni. IMGW ostrzega

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kupując mięso kurczaka, warto zwrócić na to uwagę. Dzięki temu, nie kupisz nigdy więcej nieświeżego drobiu

O tym się mówi: Przedstawiciel placówki w Skolimowie zabrał głos w sprawie odejścia Jerzego Połomskiego. Padło kilka mocnych słów na temat menagerki artysty