Skierowana jest do Jezusa, który poświęcił się i oddał życie na krzyżu, aby ocalić ludzkość. Wziął na siebie wszystkie nasze grzechy i w chwili swojej śmierci miał już podjętą decyzję o uzdrowieniu nas wszystkich.

Niestety, coraz więcej wątpliwości i bólu wlewa się w serca, dusze i umysły dzieci Bożych

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @tv_trwam

Dlatego też każde z nas, które zawierzył swe życie Trójcy Przenajświętszej, powinien znać i stosować słowa modlitwy zaufania. Jest to swoiste przyznanie, że bezgranicznie ufa się Jezusowi Chrystusowi, oddaje się w całości Jego woli i postanowieniom.

Czy faktycznie powstał z martwych po trzech dniach od śmierci? Czy poszedł do Ojca wraz z ciałem? Chrześcijanie wierzą w to głęboko, co daje każdemu nadzieję, że kiedyś Syn Boży powróci do nas i zaprowadzi porządek.

Tymczasem, warto przygotować się na Jego przyjście lub przyjęcie Go do swojego serca, a dobrym środkiem pomocniczym jest modlitwa, która jest krótka, zrozumiała i niezwykle wzruszająca...

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @posklejanki

Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystkie dary, którymi nas obdarzasz, za Twą opatrzność, która nad nami czuwa.

Proszę, doprowadź nas do swojego Królestwa, a tu na ziemi, racz Panie nadal zajmować się wszystkimi naszymi sprawami, naszymi radościami i problemami.

Jezu kocham Ciebie, Jezu ufam Tobie.
Twoja wola niech się stanie tak na ziemi jak i w Niebie.

Amen.

Czy potrafisz modlić się własnymi słowami? Może wolisz jednak modlić się słowami zapisanymi przez kogoś innego? Niezależnie od metody, ważna jest potrzeba płynąca z głębi serca. Można modlić się w duchu, szepcząc lub nawet śpiewając!

To też może cię zainteresować: Jerzy Połomski już od dawna przygotowywał się na koniec. Te decyzje artysty, wymownie o tym świadczą

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. 19-letni chłopak oświadczył się 56-letniej kobiecie. Ich relacja wywołała w sieci prawdziwą burzę

O tym się mówi: Jerzy Połomski nigdy nie zdecydował się na założenie rodziny. Co wpłynęło na taki wybór