Jak podaje portal "Pomponik", Jerzy Połomski zmarł w poniedziałek 14 listopada w wieku 89. lat. Nie jest tajemnicą, że artysta nigdy nie zdecydował się założyć rodziny. Wielu sympatyków piosenkarza próbowało dociec, dlaczego wybrał życie singla. On sam dość lakonicznie wypowiadał się w tym temacie. Jakie naprawdę było życie miłosne Połomskiego?

Jerzy Połomski nigdy się nie ożenił. Z jakiego powodu?

Jerzy Połomski nigdy nie zdecydował się na ożenek. Choć z pewnością nie mógł narzekać na brak powodzenia, nie zdecydował się z nikim iść przez życie. Wieczny singiel bywał widywany z kobietami, choć wszystkie traktował, jako przyjaciółki. W rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że jest "samotnym żaglowcem", dla którego swoboda i wolność jest najważniejsza.

"Ominęły mnie wichury namiętności i nieważne, co ludzie sobie myślą, o co mnie podejrzewają. Ja mam inną prawdę, ale w ogóle mnie to nie interesuje, co sobie kto o mnie myśli. To moje prywatne sprawy" - wyznał w rozmowie z tabloidem, zamykając temat bycia singlem.

Jerzy Połomski/YouTube @Super Express
Jerzy Połomski/YouTube @Super Express
Jerzy Połomski/YouTube @Super Express

Poczucie wolności

W innym wywiadzie przyznał, że bycie singlem daje mu poczucie pełnej wolności, w czasie gdy związek wiąże się z uzależnieniem na różnych płaszczyznach i koniecznością dzielenia wszystkiego na dwoje. Przyznał, że nie jest pewien, czy byłby w stanie to zaakceptować.

Jednocześnie w 2018 roku wyznał, że choć całe życie był typem samotnika i wcale mu to nie doskwierało, to zawsze był ktoś, do kogo mógł zadzwonić. W tamtym czasie pzestał już mieć taką możliwość, co mocno dawało mu się we znaki. Powiedział wówczas, że musi się uczyć samotności, a to nie jest łatwe.

Jerzy Połomski/YouTube @Jedynka Polskie Radio
Jerzy Połomski/YouTube @Jedynka Polskie Radio
Jerzy Połomski/YouTube @Jedynka Polskie Radio

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Jerzy Połomski już od dawna przygotowywał się na koniec. Te decyzje artysty, wymownie o tym świadczą

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. 19-letni chłopak oświadczył się 56-letniej kobiecie. Ich relacja wywołała w sieci prawdziwą burzę

O tym się mówi: Gwiazdy już wyczekują sylwestrowych propozycji. Na jakie zarobki mogą liczyć Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, Julia Wieniawa