Jak przypomina portal "Super Express", Kinga Duda jest jedyną córką obecnie urzędującej pary prezydenckiej. Córka Andrzeja Dudy, jest prawniczką, która konsekwentnie zdobywa doświadczenie w zawodzie. W jej dorobku jest praca nie tylko w prestiżowej warszawskiej kancelarii, ale także staż w jednej z londyńskich kancelarii prawnych. Przez lata, mieliśmy okazję zobaczyć, jak zmienia się Kinga Duda. Przeszła sporą metamorfozę.

Kinga Duda budzi zainteresowanie

Kingę Dudę Polacy mieli okazję poznać w czasie kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy, który po raz pierwszy ubiegał się o urząd w 2015 roku. Podobnie, jak jej tata, zdecydowała się na studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dzielnie wspierała ojca w trakcie wyścigu do Pałacu Prezydenckiego, nie bojąc się zabierać głosu.

Kinga Duda zachwalała swojego ojca, przekonując, że choć wśród jej przyjaciół nie ma szczególnie wielu wyborców Prawa i Sprawiedliwości, to wielu z nich i tak zagłosuje na Andrzeja Dudę. Jej zdaniem nie był to wynik znajomości, ale przekonania, że "jest to człowiek kompetentny, który będzie nas godnie reprezentował".

Kinga Duda screen Youtube
Kinga Duda screen Youtube
Kinga Duda screen Youtube

Po wygranych przez Andrzeja Dudę wyborach, Kinga musiała zmierzyć się ze sporym zainteresowaniem. Polacy zaczęli interesować się tym, co robi, z kim się spotyka, czy jakie ma podejście do konkretnych spraw. Ona jednak konsekwentnie trzymała się z dala od świateł fleszy, koncentrując się na studiach. Swoje życie prywatne próbowała zachować tylko dla siebie.

Kinga Duda przeszła spektakularną metamorfozę

Na przestrzeni kilku lat, mieliśmy okazję zobaczyć, jak zmienia się córka pary prezydenckiej. Kiedy rozpoczęła się kampania Andrzeja Dudy, jego córka była młodą kobietą. W jej strojach dominował młodzieżowy look. Obecnie, Kinga Duda znacznie rozważniej wybiera swoje stroje. Podobnie, jak jej mama, wybiera sukienki i marynarkę.

Zmieniła też fryzurę. Obecnie stawia na luźne koki, podczas gdy wcześniej nosiła raczej proste włosy z przedziałkiem zaczesanym na prawą stronę. Teraz, jej włosy są lekko pofalowane.

Kinga Duda/YouTube @Plotki pl
Kinga Duda/YouTube @Plotki pl
Kinga Duda/YouTube @Plotki Pl

Jak wam podoba się zmiana stylu Kingi Dudy?

To też może cię zainteresować: Ola Kwaśniewska nie ma wątpliwości. Czy Jolanta Kwaśniewska wystartuje w wyborach prezydenckich

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Astrolodzy nie mają wątpliwości. Kobiety urodzone pod tymi znakami zodiaku, mają najtrudniejszy charakter

O tym się mówi: Jerzy Połomski już od dawna przygotowywał się na koniec. Te decyzje artysty, wymownie o tym świadczą