Astrolodzy wskazali 5. znaków zodiaku, pod którymi rodzą się kobiety z najturudniejszymi charakterami. Oczywiście potrafią być one miłe i niezwykle urocze, ale dłuższa znajomość z nimi obnaża, jak trudno się z nimi dogadać, szczególnie wtedy, gdy coś nie idzie po ich myśli.

Skorpion

Astrolodzy nie mają wątpliwości, że osoby urodzone w znaku Skorpiona, charakteryzują się najbardziej złożoną osobowością. Mają do tego niezwykle wybuchowy temperament, który dość często daje o sobie znać.

Kobiety Skorpiony uwielbiają wszystko kontrolować i przeprowadzać zgodnie z własnym planem. Do tego są perfekcjonistkami, które wymagają dużo nie tylko od siebie, ale także od innych. Kiedy się na coś uprą, nie ma odwrotu - ma być tak, jak one tego chcą, inaczej lepiej zejść im z drogi.

Skorpion/YouTube @Tajemity
Skorpion/YouTube @Tajemity
Skorpion/YouTube @Tajemity

Byk

Kobiety urodzone w znaku Byka, mają skłonności do dominacji, a nawet do tyranii. Za wszelką cenę chcą rządzić w pracy, przyjaźni i w rodzinie. Są przekonane, że tylko one są w stanie dobrze kierować sprawami domu. Nie mają wątpliwości, że to one powinny być głową rodziny i nie spoczną, dopóki ich partner nie skapituluje.

Lew

Lwice są zapatrzone w siebie i stawiają siebie na pierwszym miejscu. Kobiety urodzone w znaku Lwa niezbyt często myślą o potrzebach innych. Nawet wtedy, kiedy zakładają rodzinę, ani dzieci, ani mąż nie będą nigdy najważniejsi.

Zodiak/YouTube @Dramcia
Zodiak/YouTube @Dramcia
Zodiak/YouTube @Dramcia

Bliźnięta

Kobiety Bliźnięta potrafią być urocze, towarzyskie i miłe. Wiele osób, poznając je, ocenia jako sympatyczne, przyjacielskie, choć wystarczy dłuższa znajomość, żeby nieco zmienić zdanie o nich. Uwielbiają gierki, a w związku dość często celowo flirtują z innymi, aby wzbudzić zazdrość ukochanego.

Koziorożec

Piątym znakiem wśród najtrudniejszych, Koziorożec. Kobiety spod tego znaku są dość podobne do Skorpionów. Mają dość wybuchowy charakter i zawsze dążą do perfekcji, dlatego nie są w stanie łatwo wybaczyć błędów popełnianych przez innych.

Znaleźliście swój znak w zestawieniu?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Pierwszą operację plastyczną przeszła jeszcze w szkole. Na tym nie poprzestała. Dziś nie przypomina dawnej siebie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Panna młoda zdecydowała się na nietypowy gest względem swojej babci. Młoda dziewczyna wybrała wymarzoną suknię

O tym się mówi: Niektóre znaki zodiaku mogą liczyć na ogromną miłość jeszcze tej zimy. O których konkretnie mowa