Jak podaje portal "Super Express", Jolanta Kwaśniewska od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród Polaków. Choć przestała pełnić funkcję pierwszej damy 17 lat temu, wciąż wygrywa w sondażach popularności prezydenckich żon. Wiele osób chętnie widziałoby ją w roli prezydenta. Czy jest szansa na to, że żona Aleksandra Kwaśniewskiego powalczy o urząd prezydenta? Wątpliwości rozwiewa Aleksandra Kwaśniewska.

Od lat na czele

Jolanta Kwaśniewska od lat cieszy się ogromną sympatią Polaków, co najlepiej widać w rankingach popularności pierwszych dam, w których regularnie zajmuje pierwsze miejsce, detronizując nawet aktualnie pełniące tę funkcję żony urzędujących prezydentów. Co ciekawe, wielu widzi w niej idealną kandydatkę na prezydenta.

Aleksander Kwaśniewski w jednym z wywiadów przyznał, że wcale nie dziwi się sympatii, jaką wzbudza w ludziach jego żona. Podkreślił, że zawsze rzetelnie i na najwyższym poziomie wywiązywała się ze stawianych przez nią zadań i obowiązków.

"Myślę, że kojarzy się ludziom jako osoba kompetentna, odpowiedzialna, życzliwa dla innych, znająca reguły obowiązujące na tak wysokim stanowisku" - powiedział o żonie Kwaśniewski. Czy jest szansa na to, że Jolanta Kwaśniewska czynnie zaangażuje się politycznie?

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy/YouTube @Wiadomości o celebrytach
Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy/YouTube @Wiadomości o celebrytach
Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy/YouTube @Wiadomości o celebrytach

Ola Kwaśniewska o starcie Jolanty Kwaśniewskiej w wyborach prezydenckich

Pytanie o to, czy Jolanta Kwaśniewska powinna wystartować w wyborach prezydenckich, pojawia się w przestrzeni publicznej co jakiś czas. Jakiś czas temu, o zaangażowanie w wielką politykę Jolanty Kwaśniewskiej mówiła jej jedyna córka Ola.

Córka byłej pary prezydenckiej przyznała, że dość często słyszą głosy, że Jolanta Kwaśniewska powinna wystartować. Okazuje się, że była pierwsza dama nie ma w planach startu. "Dość życia na świeczniku" - skwitowała Ola Kwaśniewska.

Ola Kwaśniewska / YouTube:  TVN Style
Ola Kwaśniewska / YouTube: TVN Style
Ola Kwaśniewska / YouTube: TVN Style

Wy też widzielibyście Jolantę Kwaśniewską na fotelu prezydenta?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Pierwszą operację plastyczną przeszła jeszcze w szkole. Na tym nie poprzestała. Dziś nie przypomina dawnej siebie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nagranie z ksiądzem obiegło sieć. Duchowny w trakcie ślubu wyjął cegłę. Padły bardzo ważne słowa

O tym się mówi: Astrolodzy nie mają wątpliwości. Kobiety urodzone pod tymi znakami zodiaku, mają najtrudniejszy charakter