Reakcje malutkich dzieci często nas rozczulają, ale i bawią. Dzieciaki, które pierwszy raz w życiu zobaczą daną sytuację potrafią zaskoczyć swoimi emocjami. Nie inaczej było i w przypadku tej dziewczynki.

Dziecko skacze i piszczy z radości! Niesamowite emocje malca

Na portalu YouTube pojawił się uroczy filmik, na której widzimy reakcję malutkiej dziewczynki, która została prawie zahipnotyzowana przez zabawkową kurkę.

Zabawka przedstawiająca kurkę nieustannie znosiła kolorowe jajka, ruszając się przy tym w górę i w dół. Kiedy z kuperka kurki wyskakują jajka dziecko zanosi się od śmiechu. Maluszek macha przy tym rękoma i praktycznie krzyczy z radości.

Internauci są rozczuleni zachowaniem małej dziewczynki

Zabawkowa kurka przed samym złożeniem jajek wydaje z siebie zabawną melodię.

- Zaraz pokażę ci, jak to się robi, składanie jaj to świetna zabawa – brzmi nagranie z zabawki.

Kiedy kurka zakończyła już swój cykl znoszenia jajek i wyłączyła się, starsza siostra malucha zapytała, czy ta ma ochotę na jeszcze więcej zabawy. Mała dziewczynka natychmiast wydała z siebie okrzyk radości sygnalizujący, że jest gotowa na więcej.

Filmik ujął internautów za serca i niejednokrotnie rozbawił do łez. Od czasu jego opublikowania w sieci, czyli od 2013 roku, został już wyświetlony ponad milion razy!

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ