Edyta Nowak-Nawara pojawiła się w proframie rozrywkowym "Królowe życia", jako stała postać epizodów opowiadających o życiu Dagmary Kaźmierskiej. Panie wedle scenariusza były przyjaciółkami na dobre i na złe.

Edzia z "Królowych życia" wciąż poddaje się zabiegom upiększającym. Kiedy stwierdzi, że już wystarczy?

Faktycznie, obie bohaterki wiele razem przeszły, mogły wzajemnie na siebie liczyć i były nierozłączne. Jednak kilka gorzkich zdań, które padły po obu stronach i zaczęły krążyć po Internecie, sprawiło, że panie zakończyły swoją medialną przyjaźń i każda podążyła własną drogą.

Dagmara promuje autobiografie i udziela szeregu wywiadów, podczas gdy Edyta zapycha media społecznościowe zdjęciami obrazującymi efekty jej współpracy z firmami z branży beauty. Poddając się mniej lub bardziej inwazyjnym procedurom, siłą rzeczy Edyta Nowak-Nawara przestaje przypominać Edzię, jaką poznaliśmy w programie TTV.

Posuwa się już tak daleko, że jej liczni sympatycy zaczęli się niepokoić, a hejterzy dostrzegli dorodne porcje pożywki do gorzkich komentarzy pod instagramowymi postami celebrytki. W bio Edzi widzimy, że obecnie istnieje pod sztandarem programu, a także proponuje firmom kosmetycznym i medycyny estetycznej współpracę.

Edyta nie wygląda jak kiedyś, co widać na fotografiach z różnych sesji zdjęciowych, a jej kampanie promocyjne - prawdopodobnie zawsze odbywają się na niej samej.

Czy sympatycy Edzi z "Królowych życia" pogodzą się z tak widocznymi zmianami w jej wyglądzie? Jedni są zachwyceni, inni zaniepokojeni twierdząc, że przesadza, a całej reszcie Edzia dostarcza pretekstów do siania krytyki.

Co o tym sądzisz? Czy Edzia się zagalopowała?

To też może cię zainteresować: Watykan opublikował najnowsze zdjęcia Benedykta XVI. Emerytowany papież nie przypomina na nich samego siebie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące proroctwa Baby Wangi na 2023 roku. Nadchodzący nowy rok nie zapowiada się optymistycznie