Jak przypomina portal "Pudelek", od kilku miesięcy w mediach pojawiają się plotki na temat kryzysu, jaki miał dotknąć małżeństwo Sebastiana Karpiela-Bułecki i Pauliny Krupińskiej. Muzyk zdecydował się skomentować medialne doniesienia.

Małżeństwo Sebastiana Karpiela-Bułecki i Pauliny Krupińskiej

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska stanęli na ślubnym kobiercu w 2018 roku. Doczekali się dwójki pociech: 7-letniej Antosi i 5-letniego Jędrka. Para dość mocno strzeże swojej prywatności, co tylko podsyca krążące na ich temat plotki. Dość często wraca temat kryzysu, jaki miał dotknąć ich relacje.

Paulina Krupińska w jednym z wywiadów przyznała, że oboje mają dość silne temperamenty, co sprawia, że dochodzi między nimi do różnego rodzaju sprzeczek. Przyznała jednak, że starają się wszystko na bierząco rozwiązywać, bo nie są zdolni do "cichych dni".

Teraz do krążących w mediach plotek, odniósł się sam Sebastian Karpiel-Bułecka. Co dokładnie powiedział?

Sebastian Karpiel-Bułecka o kryzysie w małżeństwie

Sebastian Karpiel-Bułecka w rozmowie z dziennikarką portalu "Jastrząb Post", postanowił odnieść się do medialnych doniesień o tym, że źle dzieje się w jego małżeństwie. Muzyk przyznał, że "plotki to tylko plotki", a on i jego żona "najlepiej wiedzą jak jest".

Dodał również, że plotki były są i będą nadal, bo tak wygląda świat. Jak przyznał on sam nie bardzo jest w stanie cokolwiek z tym zrobić. Wygląda na to, że fani pary, nie mają szczególnych powodów do zmartwień, bo ich ulubieńcy nadal są ze sobą szczęśliwi.

Uspokoiły was słowa Sebastiana Karpiela-Bułecki?

To też może cię zainteresować: Paulina Smaszcz nie daje o sobie zapomnieć. Była żona Macieja Kurzajewskiego zamieściła w sieci pismo. Co się w nim znalazło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte: Mężczyzna był po drugiej stronie. Podzielił się wspomnieniami z życia pozograbowego. Czego doświadczył po drugiej stronie

O tym się mówi: Katarzyna Cichopek przerywa milczenia. Aktorka tak skomentowała zachowanie Pauliny Smaszcz