Jak przypomina portal "Jastrząb Post", ostatnio media dużo miejsca poświęcają kolejnym wypowiedziom Pauliny Smaszcz, która zdążyła skonfliktować się nie tylko z byłym mężem i jego nową partnerką, ale także ze sporym gronem gwiazd polskiego show-biznesu. Teraz na słowa Smaszcz reaguje Katarzyna Cichopek.

O Paulinie Smaszcz wciąż jest głośno

Paulina Smaszcz jest na ustach wszystkich. To dzięki niej, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zdecydowali się ujawnić swój związek. Wszystko po tym, jak w życzeniach urodzinowych dla aktorki "M jak miłość" Smaszcz ujawniła, że Cichopek wybrała się do Izraela z Kurzajewskim.

Smaszcz co rusz wbijała szpilę byłemu mężowi, co wiele gwiazd otwarcie krytykowało. Była żona Kurzjewskiego nieszczególnie dobrze znosiła krytyczne uwagi pod własnym adresem. Oberwało się między innymi Iwonie Pavlović i Izabelli Janachowskiej. Obu zarzuciła rozbicie małżeństw, a Janachowskiej także "strzelenie sobie dziecka z milionerem".

Po otwartym liście Janachowskiej, Smaszcz nadal nie odpuszczała, co sprowokowało reakcję męża byłej tancerki, który przekazał sprawę swoim prawnikom.

Katarzyna Cichopek przerywa milczenie

Katarzyna Cichopek długo nie odpowiadała na kierowane pod jej adresem zaczepki. Kolejne uwagi Pauliny Smaszcz po prostu ignorowała. Ostatnio, jedna z fanek aktorki zamieściła komentarz.

"Nie rozumiem tej całej afery związanej z Pani nowym partnerem. Nikomu nic do tego. Super, że jest Pani szczęśliwa" - napisała internautka, odnosząc się także do zachowania Pauliny Smaszcz.

Reakcja Katarzyny Cichopek/Instagram @Katarzyna Cichopek
Reakcja Katarzyny Cichopek/Instagram @Katarzyna Cichopek
Reakcja Katarzyny Cichopek/Instagram @Katarzyna Cichopek

Kasia Cichopek postanowiła odpowiedzieć na te słowa. Zrobiła to, dodając pod komentarzem emotikonę serca.

Jak oceniacie reakcję Katarzyny Cichopek? Myślicie, że dobrze, że nie odpowiada na zaczepki ze strony Pauliny Smaszcz?