Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Paulina Smaszcz nie znika od jakiegoś czasu z czołówek portali plotkarskich. Smaszcz dość chętnie mówi o swoim byłym mężu Macieju Kurzajewskim i jego nowej partnerce - Katarzynie Cichopek. Nie tylko udziela wywiadów, ale jest też niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio podzieliła się pismem, w którym grozi pozwami. Poznajcie szczegóły!

Paulina Smaszcz nie przestaje zadziwiać

Po tym, jak Paulina Smaszcz wymusiła na Katarzynie Cichopek i Macieju Kurzajewskim ujawnienie łączącej ich relacji, nie przestaje zaskakiwać. Smaszcz chętnie udziela wywiadów, w których atakuje nie tylko swojego byłego męża i jego nową ukochaną, ale także gwiazdy, które skomentowały jej zachowanie.

We wtorkowej rozmowie z Anną Zajdler zaatakowała Iwonę Pavlović oraz Izabellę Janachowską. Jurorce "Tańca z gwiazdami" zarzuciła rozbicie małżeństwa mężczyzny z trojgiem dzieci. Janachowskiej też zarzuciła rozbicie małżeństwa i "strzelenie sobie dzidziusia z milionerem". Była tancerka i specjalistka od ślubów nie pozostała na to obojętna.

W dość obszernym liście otwartym, zapewniła, że ona i jej mąż poznali się długo po jego rozwodzie, a ich dziecko powstało z "miłości". Wytknęła też Smaszcz, że ta zapytała ją kiedyś, czy jej mąż ma fajnych kolegów, bo sama kogoś szuka. W sprawę zaangażował się w końcu mąż Izabeli Janachowskiej, grożąc Paulinie Smaszcz prawnikami. Z adwokata skorzystała również Smaszcz.

Nota od adwokata

W mediach społecznościowych Pauliny Smaszcz pojawiło się oświadczenie zatytułowane "stanowisko w sprawie". Radca prawny informuje w nim, że "zostały podjęte działania prawne przeciwko wydawcom paortali internetowych zmierzające do ochrony dóbr osobistych pani Pauliny Smaszcz.

W dokumencie wskazano, że ukazujące się w prasie materiały dotyczące Pauliny Smaszcz "niszczą jej reputację zawodową". Cały dokument znajdziecie poniżej.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Beata Szydło zaskoczyła wszystkich. Ma nowy styl. Jak teraz wygląda

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Duchowny rozwiewa wątpliwości dotyczące spowiedzi. O tym wiele osób nie miało pojęcia

O tym się mówi: Do końca roku można skorzystać ze wsparcia w kwocie 250 zł. Kto może dostać pieniądze