Jednak problemy zdrowotne doprowadziły do ​​pojawienia się nadwagi, a kiedy osiągnął krytyczny poziom prawie 150 kilogramów, jej mąż opuścił Victorię.

Wzięła się w garść i zwróciła się o pomoc

Kobieta była fizycznie niezdolna do dalszej pracy w stomatologii, więc została zmuszona do podjęcia pracy jako sprzątaczka w szkole. Problemy zdrowotne i życie osobiste znacznie ją powaliły, a kobieta przez długi czas żyła jak pustelnik.

Źródło: https://www.nastroy.net/

Cały czas spędzała w domu, komunikowała się z kilkoma osobami i cierpiała z powodu tego, że wcale nie lubiła siebie w lustrze. Lecz w pewnym momencie postanowiła jednak zmienić swoje życie. Znalazła wykwalifikowanego dietetyka i pod jego okiem udało się jej schudnąć nawet do 80 kilogramów.

Źródło: https://www.nastroy.net/

Jednak tak szybka utrata wagi doprowadziła do zwiotczenia skóry i innych problemów kosmetycznych. Wtedy Victoria postanowiła szukać pomocy w programie 10 Years Younger i podjęła właściwą decyzję.

Pierwszą rzeczą, którą należało zrobić, była operacja plastyczna, która pomogła pozbyć się nadmiaru skóry z brzucha i napiąć piersi. Dzięki kosmetologom rozwiązany został również problem drobnych zmarszczek, co znacznie odmłodziło twarz. Potem przyszła kolej na dentystów, a po wizycie kobieta nie mogła się nacieszyć pięknym, śnieżnobiałym uśmiechem.

Źródło: https://www.nastroy.net/

Nowa garderoba i makijaż dopełniły zaktualizowany obraz, a Victoria pojawiła się przed publicznością w całej okazałości. I był to bez wątpienia cud. W końcu zespołowi programowemu udało się zwrócić Victorii nie tylko miłość do siebie, ale także na całe życie.

Źródło: https://www.nastroy.net/

Co o tym sądzicie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zenek Martyniuk nie ma najmniejszych wątpliwości. To nie jest dla niego. O czym mowa

O tym się mówi: Paulina Smaszcz nie daje o sobie zapomnieć. Była żona Macieja Kurzajewskiego zamieściła w sieci pismo. Co się w nim znalazło