Jak przypomina portal "Super Express", Zenek Martyniuk obecny jest na polskiej scenie muzycznej od dekad. Popularność muzyka disco polo sprawia, że otrzymuje on wiele propozycji, nie tylko związanych z jego talentem wokalnym. Martyniukowi zdarzyło się np. wystąpić w jednym z popularnych seriali. Król disco polo zdecydował się opowiedzieć więcej na temat swojego aktorstwa.

Zenek Martyniuk nie ma wątpliwości - to nie dla niego

Zenek Martyniuk ma za sobą imponujący staż sceniczny. Jego sympatycy mogą słuchać go już od 30. lat. Duża popularność muzyka owocuje licznymi propozycjami, które związane są nie tylko z muzyką. Dostał między innymi propozycję zagrania w popularnym serialu "Lombard. Życie pod zastaw", gdzie wcielił się w samego siebie.

Okazuje się jednak, że aktor nieszczególnie dobrze czuje się przed kamerami, jako aktor. W rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że "nie czuje aktorstwa" i się do niego "nie nadaje". "Chociaż teledysków dużo nagrałem, więc można powiedzieć, że taki mikroskopijny ze mnie aktor" - dodał.

Martyniuk przyznał też, że od czasu swojego występu we wspomnianej produkcji nie dostał kolejnych propozycji spróbowania swoich sił w aktorstwie.

Zenek Martyniuk za granicą

Nie da się ukryć, że ostatnie miesiące, są dla Zenka Martyniuka wyjątkowo pracowite. Muzyk disco polo wystąpił na największych imprezach organizowanych przez TVP. W listopadzie Zenek zagrał koncerty poza granicami naszego kraju.

Muzyk wystąpił na odbywającym się w miniony weekend na Polonia Music Festival, organizowanym w Niemczech. Pod sceną zgromadziły się rzesze fanów, którzy wspólnie z Martyniukiem wykonali piosenkę "Przez twe oczy zielone".

A wy, co sądzicie o aktorstwie Zenka Martyniuka?

To też może cię zainteresować: Paulina Smaszcz nie daje o sobie zapomnieć. Była żona Macieja Kurzajewskiego zamieściła w sieci pismo. Co się w nim znalazło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Do końca roku można skorzystać ze wsparcia w kwocie 250 zł. Kto może dostać pieniądze

O tym się mówi: Beata Szydło zaskoczyła wszystkich. Ma nowy styl. Jak teraz wygląda