Często spotykamy rodziców, którzy mają już psa, który potem rodzi dziecko. Ale tresowanie psa i jednoczesne wychowywanie człowieka to coś, co ludzie nazywają szaleństwem. Jest to jednak absolutnie warte chaosu.

Wideo, które z pewnością wywoła u Ciebie uśmiech!

Święta słodycz! Możemy potwierdzić, że na naszych osiach czasu nie było ładniejszego filmu niż ten. Wszelkie wątpliwości, które miałeś wcześniej dotyczące jednoczesnego wychowywania psów i dzieci, zostały całkowicie zapomniane podczas oglądania tego filmu. To całkowicie możliwe!

Zrozumienie tego związku może nie tylko pomóc rodzicom wybrać odpowiedniego zwierzaka dla ich dziecka, ale także dać im głębszy wgląd w czynniki, które tworzą naprawdę udaną więź. Dla wielu ludzi zwierzęta domowe są ukochanymi członkami rodziny, którzy zapewniają wsparcie na wielu etapach życia. Mogą pomóc parom w umocnieniu ich związku, być towarzyszami zabaw dla małych dzieci i zapewnić towarzystwo rodzicom, gdy dzieci opuszczają dom.

Spójrzmy prawdzie w oczy: psy są mądre. Wiedzą, że dziecko nie jest lalką. Ale wiedzą, że wszystko w ich świecie się zmienia: wraz z postępem ciąży wszystko w tobie zaczyna się zmieniać, od chodu przez hormony po rutynę. Pojawiają się nowe meble. Pokoje zostają przearanżowane. Twój poziom lęku osiąga szczyt. Każda poważna zmiana w życiu wymaga okresu przystosowawczego, a psy nie różnią się od siebie. Po prostu załóż, że tak się stanie i zapewnij swojemu psu przestrzeń – zarówno psychiczną, jak i fizyczną – do rozgryzienia rzeczy.

Gdy już dziecko przyjdzie na świat, a wszyscy domownicy zobaczą je po raz pierwszy, nie pomiń swojego futrzastego przyjaciela, który też zechce przywitać się z nowym członkiem stada! Przygotuj się też na serię zdarzeń, które uchwycone na filmie wideo z pewnością rozbawią wszystkich do łez!

Jedna z takich kompilacji na sto procent poprawi każdemu humor!


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Paulina Smaszcz nie daje o sobie zapomnieć. Była żona Macieja Kurzajewskiego zamieściła w sieci pismo. Co się w nim znalazło

O tym się mówi: Paulina Smaszcz oskarża Kurzajewskiego i Cichopek. Czy jej dzieci nie mogą przychodzić do ojca, kiedy jest tam Cichopek