Była małżonka Macieja Kurzajewskiego Paulina Smaszcz, w dalszym ciągu ostro jedzie po dziennikarzu, jego nowej partnerce Katarzynie Cichopek i wszystkich kobietach, które związały się z mężczyznami, rozbijając ich poprzednie związki lub jest w ich związku spora różnica wieku.

Pani polonistka i socjolog krytycznie o Izabeli Janachowskiej i Iwonie Pavlović

W podcaście pod tytułem "Porażka, czyli sukces", Paulina Smaszcz odpowiedziała na pytanie dotyczące jej aktualnych emocji związanych z rozstaniem z Maciejem Kurzajewskim i jego obecną relacją z aktorką i koleżanką z pracy.

Jak twierdzi, z racji tego, że już dawno nie funkcjonuje w małżeństwie z Maciejem, ma za sobą przepracowanie tej sytuacji, która nie budzi w niej emocji. Wyjaśniła także motywy swojego postępowania względem ich wspólnego zdjęcia, które powstało w Izraelu, który uważa za wyjątkowe, wspólne miejsce jej nieistniejącej już rodziny.

Moi synowie nie mogą przyjść do domu, jak jest pani Katarzyna. Znikają zdjęcia naszych synów ze ścian, gdy przychodzi pani Katarzyna. Maciek wydał naszego psa, który był psem naszych dzieci i naszym psem. Wiesz, jest jakaś granica, do której można się posunąć i ja naprawdę przez dwa lata od naszego rozwodu starałam się mieć rewelacyjne relacje z Maćkiem, komunikatywne - skarżyła się.

Paulina Smaszcz wspomniała również o fali krytyki, jaka spadła na nią za komentarze dotyczące związku Macieja z Katarzyną, a także wypowiedzi kobiet uznanych za ekspertki, które także skrytykowały zachowanie byłej żony dziennikarza.

Żona znanego milionera nie pozostała dłużna osobie, która zapraszała ją do swojego projektu.

Paulina Smaszcz stwierdziła także, że jej synowie nie mogą przebywać w domu taty, gdy obecna jest w nim Katarzyna Cichopek. Dodała też wątek usuniętych wspólnych zdjęć rodzinnych oraz pozbycia się wspólnego psa.


źródło: YouTube/Anna Zejdler Podcast

Co o tym sądzicie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Anna Lewandowaska zradziła swój największy sekret. Padły bardzo mocne słowa. "Dość! Jestem zła"

O tym się mówi: Na horyzoncie pojawiły się pierwsze w tym sezonie opady śniegu. Kiedy należy się ich spodziewać