Urodzone w Meksyku Carmen i Lupita Andrade, lat 21, odpowiedziały na szereg pytań w filmie YouTube Ask Me Anything na temat intymności, hobby i edukacji, „nieodpowiednich” komentarzy, które otrzymują oraz ich planów na przyszłość. Dziewczynki, które mieszkały w Connecticut „ odkąd” „miały” „dwa” lata, są przyczepione wzdłuż ścian klatki piersiowej aż do miednicy, gdzie spotykają się ich kręgosłupy.

Kobiety odpowiedziały na pytania nieznajomych im osób

Mają dwie ręce, ale tylko po jednej nodze, przy czym Carmen kontroluje prawą nogę, a Lupita lewą. Siostrom, które miały przeżyć tylko trzy dni po urodzeniu w 2002 roku, powiedziano, że ich rozłąka może skutkować śmiercią lub latami intensywnej opieki. Postanowiły więc zostać razem i fachowo przystosowali się do życia ze sobą - w tym, jak poruszać się po życiu, teraz gdy Carmen ma chłopaka.

Według Carmen, która od półtora roku spotyka się ze swoim obecnym chłopakiem, randki są „procesem uczenia się dla wszystkich”, chociaż nie podała mu nazwiska ani nie udostępniła zdjęcia.

Powiedziała przed kamerami, że jej partner jest podobny do bliskiego przyjaciela, a jej nowy związek „nie był w ten sposób intymny, a on jest z tym pogodzony”. Para poznała się w aplikacji randkowej Hinge, której celem jest łączenie kompatybilnych osób w poważny związek.

Carmen powiedziała, że ​​jest „jasna” w kwestii swojego stanu, ale przyznała, że ​​uznała za „naprawdę niezręczne” pokazywanie, że jest bliźniakiem syjamskim w swoim profilu.

Jednak jej bliźniaczka Lupita postrzega randki zupełnie inaczej po wyznaniu, że jest „aseksualna i aromantyczna”.

Carmen powiedziała: „Oczywiście zamierzałam być przejrzysta we wszystkim... To był proces uczenia się dla wszystkich. Oczywiście musieliśmy przedyskutować, jakie granice są w porządku, a jakie nie”.

21-latka wyśmiała swoją siostrę, że jest złą skrzydłową, na co Lupita wtrąciła się i powiedziała, że ​​„śmieje się z nich obu”.


źródło: YouTube/Jubilee

O tym pisaliśmy ostatnio: Joan Collins zaskoczyła fanów spektakularną metamorfozą. Jak dziś wygląda Alexis z serialu "Dynastia"

Zerknij też tutaj: Z życia wzięte. Mężczyzna przez 20 dni opiekował się porzuconym jajeczkiem. Nie miał pojęcia, kto się z niego wykluje