Natomiast zastąpienie matki kruchego jaja jest całkowicie niemożliwym zadaniem. Ale ten człowiek nie bał się trudności i postanowił przeprowadzić domowy eksperyment.

Domowy eksperyment mężczyzny zachwycił internautów. Kto wykluł się w finale?

Jakiś czas temu na kanale Youtube A Chick Called Albert pojawił się filmik opowiadający historię małego stworzenia – od malutkiego jajka do narodzin. Autor filmu znalazł jajko w klatce w sklepie zoologicznym. Samica, która go nosiła, została sprzedana (w klatce pozostał tylko samiec), a mężczyzna postanowił sam spróbować uratować pisklę.

Właściciel sklepu nie był przeciwny i pozwolił autorowi zabrać jajko do domu. Tam umieścił je w inkubatorze pod ciepłymi promieniami i po kilku dniach zauważył, że wewnątrz jaja pojawiło się bicie serca. W komfortowych warunkach pisklę zaczęło szybciej rosnąć.

A Chick Called Albert

Aby rozwijało się równomiernie i nie przyklejało się do skorupki, mężczyzna trzy razy dziennie zmieniał pozycję jajka. Wreszcie, 19 dnia, w środku rozległo się pierwsze pukanie. I wkrótce z jajka wykluła się maleńka papuga o przezroczystej skórze.

Na szczęście do tego czasu autor filmu już dobrze wiedział, jak karmić pisklę i jak się nim opiekować, i od razu zabrał się do rzeczy. Dzieciak jadł osiem razy dziennie i szybko przybierał na wadze. Coraz bardziej przypominał papugę.

A Chick Called Albert

Mężczyzna zaplanował, że gdy papużka podrośnie, zyska kompana do towarzystwa ze sklepu zoologicznego. Jak umyślił, tak zrobił, aby stworzonko nie czuło się osamotnione.

Co o tym sądzicie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy to nowa przyjaźń w show-biznesie. Dwie byłe partnerki Antka Królikowskiego pokazały jak się wspólnie bawią

O tym się mówi: Sieć obiegło oficjalne oświadczenie w sprawie stanu zdrowia Elżbiety Dmoch. Jak czuje się była wokalistka zespołu 2 plus 1