Jak przypomina portal "Radio Zet", w ubiegłym tygodniu media obiegła informacja o tym, że wokalistka zespołu 2 plus 1 trafiła do szpitala. Wszystko ze względu na zły stan zdrowia 71-letniej Elżbiety Dmoch. Jak artystka czuje się dziś?

Elżbieta Dmoch trafiła do szpitala

Elżbieta Dmoch zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi, które wymagały leczenia w szpitalu. Tomasz Kopeć z Polskiej Fundacji Medycznej w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że artystka jest bardzo słaba, ale powoli dochodzi do siebie. Dodał również, że wokalistka 2 plus 1 wymaga opieki, a mieszkanie, w którym mieszka, wymaga remontu.

Te informacje mocno zaniepokoiły fanów Elżbiety Dmoch. Na szczęście wiele wskazuje na to, że stan artystki systematycznie się poprawia. Na facebookowym profilu Polskiej Fundacji Muzycznej pojawił się uspokający komunikat, w którym możemy przeczytać, że "nie ma powodów do niepokoju", bo artystka czuje się już lepiej.

Przedstawiciele fundacji zapewniają, że wspólnie starają się wypracować takie rozwiązania, aby jak najbardziej ułatwić codzienne funkcjonowanie Elżbiecie Dmoch. Zaznaczono, że na ten moment nie prowadzona jest żadna specjalna zbiórka na rzecz artystki, ale jeśli okaże się to konieczne, takie działania zostaną podjęte.

Zdecydowała usunąć się w cień

Elżbieta Dmoch była wokalistką zespołu 2 plus 1, który wylansował takie przeboje, jak "Chodź, pomaluj mój świat" czy "Hej dogonię lato". Pomimo ogromnej popularności, artystka zdecydowała usunąć się w cień, co miało związek z licznymi perturbacjami w życiu prywatnym.

Szczególnie bolesnym ciosem była dla niej śmierć byłego męża Janusza Kruka, który zmarł na zawał serca w wieku zaledwie 45. lat. Jak zdradzają osoby z otoczenia artystki, pomimo rozwodu Elżbieta Dmoch wciąż miała mieć nadzieję, że ona i Kruk wrócą do siebie. Po odejściu męża na lata wycofała się z aktywności publicznej.

Elżbieta Dmoch/YouTube @Aktualności Pl
Elżbieta Dmoch/YouTube @Aktualności Pl
Elżbieta Dmoch/YouTube @Aktualności Pl

Elżbiecie Dmoch życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

To też może cię zainteresować: Czy to nowa przyjaźń w show-biznesie. Dwie byłe partnerki Antka Królikowskiego pokazały jak się wspólnie bawią

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nowe plany Sebastiana Fabijańskiego. Maffashion już zareagowała. Celebrytka wystosowała prośbę do swoich fanów

O tym się mówi: Młoda kobieta dała się nabrać na świetną promocję. Straciła aż 30 tysięcy złotych. Co się stało