Portal „Pudelek” podaje, że konflikt dwóch byłych partnerek Antka Królikowskiego zakończył się. Obie panie miały swego czasu bardzo napięte relacje.

W trakcie związku Joanny Opozdy z aktorem sporo pisało się o jej niechęci do jego byłej dziewczyny. Szczytem konfliktu okazała się wymiana zdań zapoczątkowana wyborem kreacji na jedno z wydarzeń.

Julia Wieniawa zasugerowała, że starsza koleżanka po fachu zbytnio zainspirowała się jej ubiorem czego ta nie pozostawiła bez odpowiedzi. Joanna Opozda wypomniała wówczas młodszej celebrytce brak wyższego wykształcenia.

„Życzę samych sukcesów! I więcej dystansu :) Pozdrowienia od aktorki bez szkoły z planu nowego filmu!” – zareagowała wówczas znacząco Julia Wieniawa.

Ta wymiana zdań na długo pozostała w pamięci fanów obu aktorek. Wszystko jednak wskazuje na to, że panie już się pogodziły i zaczęły nawet spędzać ze sobą trochę czasu.

Ich relacje mają być obecnie nawet tak przyjacielskie, że wybrały się razem ze wspólnymi znajomymi do klubu. W sieci ich przyjaciel opublikował fotkę, na której widać jak obie aktorki uśmiechnięte pozują razem przytulone na parkiecie.

Internauci już zareagowali na nową przyjaźń w show-biznesie wskazują, że nic tak nie łączy jak wspólny wróg. Myślicie, że coś w tym jest?

Julia Wieniawa i Joanna Opozda bawią się w klubie (Instagram)
Julia Wieniawa i Joanna Opozda bawią się w klubie (Instagram)

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Porażający proceder dotyka większości rzek w polskich górach. Turyści, oczyszczalnie i pensjonaty są bezlitośni. Mieszkańcy mówią o pladze trucicieli

Jak informował portal „życie.news”: Poszukiwania zaginionej pięciolatki zakończone. Służby zdecydowały się odwołać system powiadamiania Child Alert. Ojciec dziewczynki jest w areszcie

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Paulina Smaszcz w mocnych słowach o byłym mężu. Gwiazda wezwana do odpowiedzi przez fankę na Instagramie. Jakie zdanie ma o Macieju Kurzajewskim

Sprawdź również ten artykuł: Kolejki do specjalistów spędzają Polakom sen z powiek. Wiele osób nie wie, ile czeka się na wizytę u psychologa. Bywa, że trzeba się naczekać