Jak przypomina portal "Super Express", Joan Collins wcielała się w postać Alexis w serialu "Dynastia". Wielbiciele tej postaci z pewnością przeżyją niemałe zaskoczenie, widząc, jaką przemianę przeszła aktorka. Jej najnowsze zdjęcia podbijają sieć!

Serialowa Alexis zmieniła się nie do poznania

89-letnia Joan Collins od lat cieszy się wśród widzów ogromną popularnością. Rozpoznawalność na całym świecie przyniosła jej rola Alexis w kultowej "Dynastii". Jej charakter i niezaprzeczalny seksapil sprawił, że wyróżniała się na tele innych bochaterów, na stałe zapisując się w pamięci widzów opery mydlanej.

Nie da się ukryć, że czas jest wyjątkowo łaskawy dla Joan Collins, która ostatnio zaprezentowała się swoim sympatykom w zupełnie nowej odsłonie. Aktorka postawiła na radykalną zmianę fryzury. Collins zdecydowała się zapuścić włosy i wyprostować je. Do tego zmieniła nieco ich kolor. Sympatycy aktorki nie kryli, co myślą o jej metamorfozie.

Tak dziś wygląda Joan Collins

W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Joan Collins, na którym widzimy ją siedzącą przy stoliku z przyjaciółmi. Pod postem zaroiło się od komentarzy, w którym wielu internautów stwierdziło, że aktorka wygląda zdecydowanie młodziej, niż wskazuje to jej data urodzenia.

"Joan starzeje się wspak. Wygląda tu na 25 lat" - napisała jedna z komentujących post internautek. "Wyglądasz tak młodo" - dodała inna sympatyczka odtwórczyni roli Alexis. Wiele osób zastanawia się, czy sekrej Collins tkwi w medycynie estetycznej, czy w czymś innym.

A wy, co sądzicie o metamorfozie, jaką przeszła Joan Collins? Podzielacie zachwyty dużej części internautów?

To też może cię zaintersować: Seniorzy dostaną wyższe świadczenia, niż zakłada rząd. Głos w sprawie przyszłorocznej waloryzacji zabrał wiceminister rodziny i polityki społecznej

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sieć obiegło oficjalne oświadczenie w sprawie stanu zdrowia Elżbiety Dmoch. Jak czuje się była wokalistka zespołu 2 plus 1

O tym się mówi: Anna Lewandowaska zradziła swój największy sekret. Padły bardzo mocne słowa. "Dość! Jestem zła"