Jak przypomina portal "Pomponik", na początku września Jacek Kurski został odwołany z funkcji prezesa TVP, co było dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem. W oczekiwaniu na nowe zajęcie, były polityk cieszy się czasem wolnym. O tym, co dokładnie robi, opowiedziała jego żona, Joanna Kurska.

Zaskakujące odejście Jacka Kurskiego

Kiedy na początku września media obiegła informacja, że Jacek Kurski został odwołany z funkcji prezesa TVP, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. Sam zainteresowany zapewniał jednak, że decyja o jego odwołaniu, była z nim uzgodniona. Jego miejsce zajął Mateusz Matyszkowicz. Po odejściu Kurskiego, do pracy w TVP wróciła jego żona - Joanna Kurska.

Kiedy jeszcze jej mąż pełnił funkcję prezesa TVP, ona odeszła ze stacji, zapowiadając, że wróci do pracy, dopiero wtedy, gdy jej mąż zmieni miejsce pracy. Tak też się stało. Obecnie Joanna Kurska pracuje, jako szefowa śniadaniówki Telewizji Polskiej. Teraz Kurska zdecydowała się opowiedzieć, jak wolny czas spędza teraz jej mąż.

Czym teraz zajmuje się Jacek Kurski?

Po dymisji Jacek Kurski ma zdecydowanie więcej czasu dla swojej córeczki Anny Klary Teodory. Joanna Kurska zdradziła również, że jej mąż mógł też wrócić do uprawiania swojej ulubionej dyscypliny sportu, jaką jest pływanie. "Ostatnio siłą go trzeba było wyciągać z jeziora" - powiedziała Kurska w rozmowie z "Plejadą".

"Wykorzystujemy każdą chwilę razem do momentu, w którym znów będzie musiał intensywnie pracować" - dodała żona byłego prezesa TVP.

Warto przypomnieć, że rzecznik Prawa i Sprawiedliwości krótko po dymisji Jacka Kurskiego zapewniał, że czekają na niego kolejne zadania, choć niedoprecyzował, o jakich wyzwaniach mowa.

Myślicie, że już niebawem usłyszymy o nowej posadzie Jacka Kurskiego? W jakiej roli go widzicie?

To też może cię zainteresować: Sieć obiegło oficjalne oświadczenie w sprawie stanu zdrowia Elżbiety Dmoch. Jak czuje się była wokalistka zespołu 2 plus 1

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Najnowsze zdjęcie Izy Małysz wywołało w sieci prawdziwą burzę. Mało kto był w stanie rozpoznać żonę Adama Małysza

O tym się mówi: Seniorzy dostaną wyższe świadczenia, niż zakłada rząd. Głos w sprawie przyszłorocznej waloryzacji zabrał wiceminister rodziny i polityki społecznej