Jak podaje portal "Super Express", w ostatni weekend ruszył zimowy puchar świata w skokach narciarskich. Na trybunach nie mogło zabraknąć prezesa Polskiego Związku Narciarskiego - Adama Małysza, któremu towarzyszyła jego żona. Zdjęcie Małyszów obiegło sieć i wzbudziło sporo emocji. Mało kto był w stanie uwierzyć, że kobieta na zdjęciu to Iza Małysz!

Ruszył Puchar Świata w skokach

Fani skoków narciarskich z niecierpliwością wyczekiwali tego momentu. W miniony weekend ruszył kolejny sezon, który z przytupem zaczął Dawid Kubacki. Polski skoczek wygrał każdy z odbywających się konkursów, czym zapewnił sobie żółtą koszulkę lidera.

Pod skoczniom pojawili się fani skoków narciarskich. Nie mogło też zabraknąć Adama Małysza, który jest prezesem PZN. "Orła z Wisły" można było zobaczyć u boku prezydenta Andrzeja Dudy. Na wydarzeniu pojawiła się także żona byłego skoczka - Iza Małysz. I to właśnie ona wzbudziła największe emocje. Z jakiego powodu?

Fani przecierają oczy ze zdumienia

Adam Małysz w przerwie zawodów postanowił zamieścić w sieci wspólne zdjęcie z żoną. Wspólne zdjęcie Małyszów wywołało spore zamieszanie w mediach, bo mało kto był w stanie rozpoznać Izę, o czym wymownie świadczą zamieszczone pod fotografią komentarze.

Adam i Iza Małyszowie/Instagram @Adam Małysz
Adam i Iza Małyszowie/Instagram @Adam Małysz
Adam i Iza Małyszowie/Instagram @Adam Małysz

"Myślałam, że to Kayah", "Małżonki nie poznałam", "To Iza?", "Pani Izabelo, dlaczego??? Kto to Pani to zrobił?" - to tylko część wpisów zaskoczonych internautów. Nie brakło zarzutów, że Iza Małysz przesadziła z zabiegami medycyny estetycznej. Małyszowie nie zdecydowali się jednak na skomentowanie zmian w wyglądzie Izy.

A wy, co sądzicie o tym zdjęciu Izy? Mieliście problem z rozpoznaniem żony byłego skoczka?

To też może cię zainteresować: Niespodziewany efekt programu o Dodzie. Jej psycholog zdecydował się na terapię. Co się tam wydarzyło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sieć obiegło oficjalne oświadczenie w sprawie stanu zdrowia Elżbiety Dmoch. Jak czuje się była wokalistka zespołu 2 plus 1

O tym się mówi: Seniorzy dostaną wyższe świadczenia, niż zakłada rząd. Głos w sprawie przyszłorocznej waloryzacji zabrał wiceminister rodziny i polityki społecznej