Księżniczka Katherine wkrótce po raz czwarty zostanie mamą. Książę i księżna Walii do tej pory podzielili się dobrą nowiną tylko z członkami rodziny królewskiej.

Donoszą o tym brytyjskie tabloidy. Opierając się na wypowiedziach osoby bliskiej Kate i Williamowi, mówią, że spełniły się marzenia 40-letniej księżniczki o posiadaniu kolejnego dziecka.

Czy Kate potwierdza, że znowu jest w ciąży?

Powiedziano o tym królowi Karolowi III, który według plotek nie może się doczekać spotkania z szóstym maluchem. Jako ojciec był nieudany, ale jest wspaniałym dziadkiem, zauważa źródło.

"Wszystko, czego Karol nie dał Williamowi i jego bratu, księciu Harry'emu, jako ojciec, nadrabia w komunikacji z wnukami. Uwielbia bawić się z Georgem, Charlotte i Louisem, wygłupiając się z nimi, dopóki nie zaczną się śmiać ”, mówi wtajemniczony.

Kate Middleton chciała mieć kolejne dziecko, ponieważ jej dzieci są już duże i potrafią o siebie zadbać. Nawet najmłodszy, książę Ludwik, jest już całkowicie niezależny, a Katherine naprawdę tęskni za stukotem małych stópek wokół domu, gdy wszyscy są w szkole. Ponadto od dawna marzyła o dziewczynie - siostrze księżniczki Charlotte. Źródło zauważa, że ​​Middleton jest bardzo blisko ze swoją siostrą Pippą i chciałaby, aby Lottie miała taki sam związek ze swoją siostrą.

Jednak na razie ciąża księżniczki Kate to tylko plotka. Pałac Buckingham nie wydał oficjalnego oświadczenia w tej sprawie.

Wcześniej okazało się, że walijskie małżeństwo planuje nowy dodatek do rodziny - wtajemniczony zasugerował, że książę William zmienił swój gniew na miłosierdzie i wkrótce należy spodziewać się dobrych wieści od księżniczki Kate.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Watykanista wskazuje następcę papieża Franciszka. Ma nim być Polak

O tym się mówi: Ostatnie zdjęcie Lecha i Marii Kaczyńskich obiegło sieć. Udostępniła je dziennikarka TVP