Jak przypomina portal "Goniec", Krzysztof Pachucki był jednym z uczestników programu "Rolnik szuka żony". Był jednym z tych uczestników, któremu udało się znaleźć w show swoją drugą połowę. Krzystof wybrał Bogusię, z którą stanął na ślubnym kobiercu. Niestety ich szczęście nie trwało długo, bo kilka miesięcy później, zmagający się z depresją Krzysztof, targnął się na swoje życie. Co dziś dzieje się z Bogusią?

Śmierć Krzysztofa Pachuckiego była dla wszystkich ogromnym wstrząsem

Fani programu "Rolnik szuka żony", nie mogli pogodzić się ze smutnymi doniesieniami dotyczącymi Krzysztofa Pachuckiego. 6 czerwca tego roku, media obiegła informacja o tym, że mężczyzna nie żyje. Walczący z depresją rolnik, miał odebrać sobie życie, a jego ciało znalazła poślubiona przez niego kilka miesięcy wcześnie Bogusia.

"Super Express" donosił, że sąsiedzi Pachuckiego mieli świadomość, że depresja nie odpuszczała i mężczyzna czuł się coraz gorzej. Relacjonowali, że choć wszyscy chcieli mu pomóc, Krzysztof im na to nie pozwalał. Niemal pół roku po śmierci Krzysztofa, wraca pytanie, jak dziś czuje się Bogusia. Czy kobiecie udało się uporać z odejściem męża?

Co dziś dzieje się z Bogusią?

"Super Express" postanowił dowiedzieć się, jak kilka miesięcy po tych wydarzeniach miewa się wdowa po Krzysztofie Pachuckim. Z informacji, jaki zebrali u bliskich Bogusi, wynika, że w tym trudnym dla niej czasie, kobieta mogła liczyć na wsparcie zarówno ze strony córki, jak i dzieci swojego męża.

Sąsiedzi Pachuckiego zdradzili, że nidługo po śmierci męża, Bogusia zdecydowała się wrócić do Warszawy, co pozwoliło jej nieco zapomnieć o tym, co ją spotkało. W rozmowie z magazynem "Świat i ludzie", córka Bogusi wyznała, że jej mama powoli wraca do siebie i czuje się trochę lepiej.

Bogusia i Krzysztof Pachucki/YouTube @Plotki24h
Bogusia i Krzysztof Pachucki/YouTube @Plotki24h
Bogusia i Krzysztof Pachucki/YouTube @Plotki24h

Mamy nadzieję, że Bogusia będzie w stanie znaleźć radość życia?

To też może cię zainteresować: Ostatnie zdjęcie Lecha i Marii Kaczyńskich obiegło sieć. Udostępniła je dziennikarka TVP

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Stylista zabrał głos w sprawie stylu pierwszej damy. Jego zdaniem Agata Kornhauser-Duda powinna to jak najszybciej zmienić. Co dokładnie

O tym się mówi: Watykanista wskazuje następcę papieża Franciszka. Ma nim być Polak