Jak podaje portal "Super Express", choć styl Agaty Kornhauser-Dudy wielu osobom się podoba, nie oznacza to, że pierwsza dama nie może prezentować się jeszcze lepiej. Zdaniem stylisty Daniela Jacoba Dali, jest jedna rzecz w wyglądzie żony Andrzeja Dudy, która powinna ulec zmianie. O co dokładnie chodzi?

Daniel Jacob Dali o styli Agaty Kornhauser-Dudy

Wiele osób chwali Agatę Kornhauser-Dudę za styl, jaki prezentuje. Pierwsza dama niespecjalnie lubi eksperymentować z modą, starając się trzymać bezpiecznych i sprawdzonych stylizacji. Dzięki temu, trudno ją przyłapać na większych modowych wpadkach, choć i takie jej się zdarzały.

Wystarczy przypomnieć spodnie w cielistym kolorze, które sprawiay wrażenie, jakby Duda poprostu zapomniała ich założyć. Stylista i projektant Daniel Jacob Dali jest zdania, że choć pierwsza dama wygląda dobrze, to wyglądałaby znacznie lepiej, gdyby postawiła na inną fryzurę.

"Żona prezydenta powinna udać się jak najszybciej do fryzjera i powinna zaktualizować swoją fryzurę" - powiedział Dali w rozmowie z "Super Expressem", gdzie wskazał, że pierwsza dama powinna zrezygnować z zaczesywania włosów do góry.

Jego zdaniem, znacznie korzystniej wygląda, kiedy pozwala pasmą włosów spadać swobodnie wokół twarzy. Stwierdził, że idealnie pokazuje to jej uczesanie z dnia pogrzebu królowej Elżbiety II. Dali dodał również, że Agata Kornhauser-Duda powinna też odważyć się na zmianę długości i postawić na włosy sięgające do ramion.

Zgadzacie się z tą opinią? A może pierwsza dama podoba się wam najbardziej w obecnej fryzurze?

To też może cię zainteresować: Niepokojące doniesienia na temat Elżbiety Dmoch obiegł media. Wokalistka zespołu 2 plus 1 trafiła do szpitala. Jaki jest jej stan

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wyznaczono głównych szczęśliwych zwycięzców końca 2022 roku. To cztery znaki zodiaku. Czy jesteś w tej grupie

O tym się mówi: Szpital w Kępnie zabrał głos w sprawie wypadku na porodówce. Wiadomo, co doprowadziło do upadku nowonarodzonego dziecka