Konkretniej, portalowi "JastrzabPost" chodzi o intensyfikację medialnego zainteresowania Katarzyną Cichopek, która będąc osobą medialną, wciąż otrzymuje intratne propozycje współpracy z firmami na mediach społecznościowych.

Kasia Cichopek zaczęła zarabiać jeszcze więcej dzięki związkowi z Maciejem Kurzajewskim?

Za ich pośrednictwem, wielu celebrytów uskutecznia kampanie reklamowe przeróżnych produktów i usług, a Katarzyna Cichopek zyskała w tej materii miano słupa ogłoszeniowego lub chodzącej reklamy. Nic dziwnego, gdyż nawet prywatne chwile uwiecznione na zdjęciach przemycają lokowanie jakiegoś produktu.

Wielu influencerów, z różnym skutkiem podejmuje się takiej pracy za pośrednictwem mediów społecznościowych, jednak celebryci mają na tym polu znacznie większe szanse na sukces i zbicie przysłowiowych kokosów, które zdaniem portalu w przypadku Kasi Cichopek znacznie się pomnożyły po tym, gdy na jaw wyszła prawda o jej związku z Maciejem Kurzajewskim.

Teraz media donoszą, że aktorka otrzymuje jeszcze więcej zleceń i propozycji, które z chęcią przyjmuje, co przynosi jej znacznie większe zarobki na reklamowaniu produktów i usług w sieci.

Celebrytka zaczęła m.in. współpracę z firmą, która sprzedaje kosmetyki mające likwidować cellulit. Cichopek zaczęła reklamować jej olejki i gumowe bańki, którymi na filmiku masowała nogi. Za taką współpracę, Kasia mogła jednorazowo otrzymać co najmniej 10 tys. zł - czytamy w jednym z tabloidów.

Medialna zawierucha wywołana skandalami z byłą żoną Kurzajewskiego w tle, jeszcze bardziej podsyciła zainteresowanie osobą Kasi Cichopek, która na swoim instagramowym profilu nieustannie reklamuje ciuchy, biżuterię, kosmetyki, czy galanterię.

Jedno jest pewne... Dzięki aferom i skandalom, szersze grono dowiedziało się więcej na temat osoby Pauliny Smaszcz, która nie zamierzała przemilczeć nowej relacji miłosnej swojego byłego męża.

Co o tym sądzicie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Aida Kosjan-Przybysz zdradziła, czego możemy spodziewać się po osobach urodzonych w tym roku. Nie będzie z nimi łatwo

O tym się mówi: Cyklony Marion, Karsta i Liv przyniosły Europie potężne wichury. Czy Polska musi przygotować się na nadejście żywiołu