Jak przypomina portal "Interia", wróżka Aida cieszy się wśród Polaków niesłabnącą popularnością, co zawdzięcza także temu, że nie skupia się tylko na tym, co złe, ale radzi, jak cieszyć się codziennością. Ostatnio Aida Kosjan-Przybysz zdecydowała się opowiedzieć o tym, jaka przyszłość czeka dzieci urodzone w 2022 roku.

Jaka jest przyszłość dzieci urodzonych w 2022 roku?

Aida Kosjan-Przybysz na przełomie października i listopada, mocno uaktywniła się w mediach społecznościowych. Zorganizowała nawet niespodziewaną relację na żywo. W jej trakcie, jedna z obserwatorek wróżki, pochwaliłs się tym, że niebawem powita na świecie dziecko.

Dla Aidy stało się to pretekstem do tego, aby powiedzieć co nieco na temat przyszłości dzieci urodzinych w tym roku. "2022 rok to jest taki czas, kiedy rodzą się dzieci świadome, po co przyszły. To jest ciekawe, bo to jest taka równowaga 22. To jest taki moment, kiedy pukają do nas mocne dusze" - powiedziała wizjonerka.

Jak podkreśliła Aida Kosjan-Przybysz, mężczyźni urodzeni w tym roku, nie będą oglądali się na innych i im podporządkowali. Mają oni bowiem silną świadomość tego, jakie są ich cele i plany. Będą się więc koncentrować na tym, aby wypełnić własne zamierzenia.

"Jesteśmy między dwoma światami"

Aida w tej samej transmisji przyznała, że listopad jest wyjątkowym czasem, w którym świat żywych i zmarłych, znajduje się bardzo blisko siebie. Duży nacisk położyła na to, że powinniśmy w pierwszych dniach listopada wybaczyć zmarłym wszelkie urazy, jakie do nich żywimy.

Dodała, że na grób tych, którym przebaczamy, dobrze jest zanieść kwiaty, które jej zdaniem stanowią świetny łącznik między nami a nimi.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Zaskakujące wyznanie księcia Harry'ego obiegła media. Prawda na ten temat okazała się inna niż wszyscy myśleli. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Polska scena muzyczna straciła kolejnego artystę. Jego piosenki śpiewały kolejne pokolenia fanów

O tym się mówi: Żona Dawida Kubackiego przekazała radosną nowinę. Posypały się gratulacje of fanów