Mówi, że jej pracowite życie jako żony pozostawiło ją nieszczęśliwą - zarówno w sobie, jak i jej wyglądzie. Jednak po dwóch latach Emma mówi, że „rozkwitła”, odwracając swoje życie.

Wielka zmiana po rozstaniu. Zmęczona "kura domowa" zniknęła

Mama dwójki dzieci wstąpiła na siłownię i porzuciła niezdrowe jedzenie – zamiast tego jadła zdrowe posiłki, które ugotowała w domu. Także się zauroczyła i znów zaczęła wychodzić - i założyła konto na Tinderze.

Emma mówi, że od tego czasu zwróciła na siebie mnóstwo uwagi, w tym mężczyzny, który zapewniał, że był na Love Island. Emma, ​​pracownik opieki społecznej z Blackpool w Lancashire, powiedziała: „Jestem teraz nadzwyczaj szczęśliwa, że ​​całkowicie odmieniłam swoje życie.

„Czuję się niesamowicie i wydaje mi się, że piękno wywodzi się z wnętrza. To jak chodzenie w powietrzu. Przedtem bezustannie ciężko pracowałam i troszczyłam się o wszystkich, ale nie o siebie. Jednak któregoś dnia zwyczajnie zdałam sobie sprawę, że nastała moja kolej.

„Wyglądałam na wiekową, bezwartościową i wyczerpaną, ale teraz żyję najlepszym życiem. Jestem rozradowana i wyglądam zupełnie inaczej”.

Emma związała się w 2000 roku, w wieku 22 lat. Sądziła, że ​​będzie mężatką na całe życie, ale związek zaczął się rozsypywać parę lat temu, mówi.

Jej mąż wyprowadził się w styczniu 2021 roku, a rozwód został zakończony w październiku tego samego roku. Emma mówi, że na początku była przytłoczona, ale po wysłuchaniu Roar Katy Perry postanowiła iść dalej.

Na początku całkowicie odnowiła swoją garderobę, dodając do swoich zwykłych czarnych spodni i butów na płaskim obcasie spódnice, szpilki oraz kolorowe kurteczki i płaszczyki. Po raz pierwszy zaczęła też używać czerwonej szminki i ograniczyła nałóg palenia z 20 do zaledwie czterech.

„Nie miałam zaufania do siebie i byłam za bardzo odizolowana. Po prostu istniałam, pracowałam, aby zapłacić rachunki i po prostu przetrwać. Pewnego dnia obudziłam się i pomyślałam: „Pochodzisz z rodziny silnych kobiet, jesteś wolna i ty możesz zmienić swoje życie”.

„Zdałam sobie sprawę, iż jestem w stanie osiągnąć o wiele więcej. To było jak siła od kogoś, kto nade mną czuwa. Wszystko we mnie jest teraz zupełnie inne".

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mówią o dziecku. Wszystko się nagrało

O tym się mówi: Meteorolodzy zdradzili, jaką pogodę przyniesie nam listopad. Jakiej temperatury możemy się spodziewać i czy pojawi się pierwszy śnieg