Jak przypomina portal "Super Express", Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od dłuższego czasu tworzą zgrany duet w programie "Pytanie na śniadanie". Są również parą prywatnie, co zdecydowali się wyjawić całkiem niedawno i niejako pod presją byłej żony prezentera. Ostatnio, sieć obiegło nagranie zakochanych, w którym rozmawiali o dziecku.

O tym związku plotkowano od dawna

Rozpad małżeństwa Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela byl dla wszystkich sporym zaskoczeniem. Po wydanym przez parę oświadczeniu, w którym informowali, że podjęli decyzję o rozstaniu po 17 wspólnie spędzonych latach, fani zaczęli dociekać, co się stało. Nieco światła na tę sprawę rzucił Hakiel, który przyznał, że w życiu jego żony pojawił się ktoś inny.

Podejrzenia od razu padły na Macieja Kurzajewskiego. Ani on, ani Katarzyna Cichopek długo nie komentowali plotek na ten temat. W końcu zdecydowali się ujawnić prawdę o łączącym ich uczuciu, do czego przyczyniła się była żona Kurzajewskiego - Paulina Smaszcz. To właśnie ona zdradziła, że para wybrała się wspólnie do Izraela.

Cichopek i Kurzajewski o dzieciach

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski starają się zachować pełen profesjonalizm w pracy, choć nie zawsze im się to udaje. Do dziś wiele osób wspomina zabawną reakcję Katarzyny Cichopek na to, jak jej ukochany skomplementował na wizji inną kobietę. Teraz sieć obiegło kolejne nagranie z "Kurzopkami" (jak nazywają ich fani).

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w ostatni poniedziałek podjęli temat zranienia przez lekarza noworodka - miało do tego dojść w czasie wykonywania procedury cesarskiego cięcia. W trakcie rozmowy oboje uważnie przysłuchiwali się zaproszonym gościom, co zostało nagrane przez bacznie śledzącą ich kamerę. Nagranie możecie zobaczyć poniżej.

Myślicie, że Katarzynie Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu udaje się zachować profesjonalizm w pracy?

To też może cię zainteresować: Meteorolodzy zdradzili, jaką pogodę przyniesie nam listopad. Jakiej temperatury możemy się spodziewać i czy pojawi się pierwszy śnieg

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Andrzej Duda razem z ojcem odwiedził miejsce spoczynku znaczącej osoby. Komu przynieśli znicze i kwiaty

O tym się mówi: Do niewiarygodnych scen doszło we Wszystkich Świętych na jednym z cmentarzy. Na miejsce wezwano policję