Antoni Królikowski od dawna budzi kontrowersje swoim zachowaniem i publiczną wojną z byłą ukochaną Joanną Opozdą. Można przypomnieć, że Joanna i Antoni już raz kiedyś byli parą i także doszło między nimi do rozłamu.

Gdy opinia publiczna dowiedziała się, że para celebrytów znowu jest razem, fani aktorów mocno im kibicowali.

Antoni Królikowski opublikował zdjęcia z nową ukochaną. Kim jest długonoga Izabela?

Chociaż mocno starali się ukryć w tajemnicy szczegóły ich ślubnych planów, paparazzi pojawili się pod kościołem w dniu uroczystości przed parą młodą. Potem wyszło na jaw, że Joanna Opozda spodziewa się dziecka Antoniego, co zostało przez nich potwierdzone także z opóźnieniem.

Gdy aktorka borykała się z ciążowymi dolegliwościami i problemami rodzinnymi, Antoni Królikowski - według medialnych doniesień - zastanawiał się już nad zasadnością pozostania w tym związku...

Fotoreporterzy wciąż deptali małżonkom po piętach, a w czasie, gdy Joanna z widocznym już brzuszkiem przechodziła traumę strachu o zdrowie i życie ich wspólnego syna, Antoni brał udział w programie tworzonym podczas podróży statkiem, wraz z innymi celebrytami.

Teraz gdy wiemy już od dłuższego czasu, że ich związek przeszedł do historii, zanim na świat przyszedł ich syn Vincent, media opisują, jak Joanna świetnie radzi sobie jako samotna mama i o relacji Antoniego z tajemniczą Izabelą, której profil łatwo jest odszukać na Facebooku, wpisując nick z Instagrama.

źródło: Instagram

Antek na mediach społecznościowych opublikował ich wspólne zdjęcia, co wzbudziło falę komentarzy i spekulacji na temat nowej partnerki aktora. Jak sam przyznał, nie jest ona osobą medialną, co bardzo mu odpowiada - Cieszę się, że nie jest osobą publiczną, a wręcz stroni od show-biznesu i skupia na własnych celach. Jest moim aniołem. Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko. […] - stwierdził w jednym z wywiadów.

Jak donoszą media, Joanna widziała sms-ową wymianę między Antkiem a Izabelą, w której ta odgrażała się Joannie, że ją zniszczy, gdyż pracuje w środowisku prawników.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Okno Życia uratowało kolejne dziecko. Do jednego z nich trafił tygodniowy chłopiec. Znaleziono przy nim kartkę

O tym się mówi: Nie tylko kobiety mogą skorzystać z tego rozwiązania. Można zyskać nawet 1000 złotych do otrzymywanej emerytury