„Saverio Gaeta zapisał ciekawą książkę nazwaną „Widzący. Sekret trzech fontann”. Autor był w stanie poznać treść pamiętników spisanych przez Bruno Cornacchiola, od 1947 do 2001 roku, roku jego śmierci. Zostały przechowane w założonym przez niego stowarzyszeniu wiernych, obnażając treść przedstawionej księgi.

Straszliwa przepowiednia końca świata, jaki znamy

12 kwietnia 1947 roku Cornacchiola, w miejscu Trzech Fontann w Rzymie, gdzie św. Paweł przechodzi męczeńską śmierć, miała objawienie Matki Bożej zawierające pewne objawienia.

Trwały one (około sześćdziesięciu) przez całe jego życie, a sam Bruno Cornacchiola przepisał je w swoich Dziennikach. Są to tylko objawienia osobiste. Sam Bruno Cornacchiola przedłożył je do uznania instytucjom kościelnym, a rozpoczynając od Piusa XII, który zapoczątkował ich akceptację.

Pierwsze objawienie (12 kwietnia 1947 r.) spisane jest odręcznie w zeszycie liczącym około trzydziestu stron.

Te słowa budzą prawdziwą grozę

„Pasterze trzody nie dopełniają swego obowiązku. Nazbyt wiele świata weszło w ich dusze, by uczynić zgorszenie trzodzie i ściągnąć ją ze ścieżki.

[…]. Nim Rosja nawróci się i porzuci drogę ateizmu, rozpętane zostaną przerażające i bezwzględne dręczenia. Módlcie się, można to przerwać.

[…]. Uciekaj od kłamliwych rzeczy tego świata, chełpliwych pokazów i drukowanych obsceniczności.

[…]. Szatan zostaje oswobodzony na pewien czas i rozpali ogień buntu pośród ludzi. Dzieci bądźcie silne, opierajcie się zamachowi z piekła.

[…]. Cały Kościół przeżyje złowrogą mękę, aby oczyścić pożądanie, jakie przeszyło do jego ministrów.

[…]. Kapłani i wierni zostaną postawieni w niebezpiecznym punkcie zwrotnym w świecie Straceńców, który zaatakuje wszystkimi środkami: kłamliwymi ideologiami i teologiami.

[…]. Nadejdą dni bólu i opłakiwania. Silny lud ze wschodu, ale daleko od Boga, przypuści przerażający atak i złamie najnabożniejsze i najświętsze rzeczy.

[…]. Świat wejdzie w następną wojnę, najbardziej bezlitosną ze wszystkich; Nadzwyczaj dotknięta będzie wieczna Skała (Rzym). Gniew Szatana nie jest już dłużej ukrywany i tłumiony; Duch Boży odchodzi z ziemi, Kościół pozostanie wdową; Zostanie na łasce świata.

[…]. Najbardziej dotknięty będzie Kościół Chrystusowy, który oczyści Go z brudu, który ma w sobie.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Odejście Piotra Woźniaka-Starak wstrząsnęło całym show biznesem. Jak dziś wygląda grób producenta

O tym się mówi: Nie tylko kobiety mogą skorzystać z tego rozwiązania. Można zyskać nawet 1000 złotych do otrzymywanej emerytury