Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Piotr Woźniak-Starak zmarł tragicznie w sierpniu 2019 roku na jeziorze Kisajno. Choć początkowo jego ciało spoczęło na terenie rodzinnej posiadłości w Feludzie, po tym, jak sprawą zajęły się odpowiednie służby, szczątki producenta filmowego przeniesiono na warszawskie Powązki. Jak dziś wygląda grób Woźniaka-Staraka?

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka

Do tragicznego wypadku doszło na jeziorze Kisajno w nocy z 17 na 18 sierpnia 2019 roku. Poszukiwania ciała producenta zakończyły się kilka dni później. Pogrzeb męża Agnieszki Woźniak-Starak trwał dwa dni. 29 sierpnia odbyła się msza żałobna, którą odprawiono w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej.

Dzień później, najbliżsi pożegnali Piotra Woźniaka-Staraka w posiadłości rodziny Woźniaków-Staraków w Feludzie na Mazurach. Wybór tego miejsca zbudził wiele kontrowersji i po zaangażowaniu się w sprawę służb, podjęto decyzję o przeniesieniu szczątków producenta na warszawskie Powązki.

Piotr Woźniak-Starak/YouTube @Onet100
Piotr Woźniak-Starak/YouTube @Onet100
Piotr Woźniak-Starak/YouTube @Onet100

Jak wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka?

Choć początkowo grób Piotra Woźniaka-Starak wyglądał dość skromnie, teraz możemy oglądać tu okazałe mauzoleum. Zostało one wykonane na zamówienie we Włoszech. Do jego budowy wykorzystano kamień w kolorze beżowym. Pomnik przywieziono z Italii w częściach i złożono dopiero tu, na miejscu.

Przód mauzoleum zdobi imponujący kuty świecznik, układający się w kształt gałęzi drzewa. Co ważne, grób Piotra Woźniaka-Staraka wpisuje się w otaczającą go cmentarną architekturę, stanowiąc spójną całość.

Portal "Popularne" udostępnił nagranie z grobu Woźniaka-Starak, na którym widać, że grobu nie zdobi morze zniczy, ale świeci się kilka lampionów, także tych na świeczniku zdobiącym pomnik. Pojawiła się także czerwona róża.

Was też porusza widok grobu Piotra Woźniaka-Staraka?

To też może cię zainteresować: Niespodziewane odejście Żory Korolyova, wstrząsnęło nie tylko jego sympatykami. Jak dziś wygląda ostatnie miejsce spoczynku tancerza

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Okno Życia uratowało kolejne dziecko. Do jednego z nich trafił tygodniowy chłopiec. Znaleziono przy nim kartkę

O tym się mówi: Nie tylko kobiety mogą skorzystać z tego rozwiązania. Można zyskać nawet 1000 złotych do otrzymywanej emerytury