Jak przypomina portal "Goniec", 21 grudnia ubiegłego roku niespodzewanie zmarł Żora Korolyov. Tancerz zmarł mając zaledwie 34. lata. Jego nagłe odejście, wstrząsnęło nie tylko tymi, którzy go znali, ale i całym show-biznesem. Jak dziś wygląda grób Korolyova?

Niespodziewana śmierć Żory Korolyova

Żora Korolyov od najmłodszych lat związany był z tańcem, który był jego pasją i wielką miłością. Tancerz reprezentował najwyższą klasę międzynarodową w tańcach klasycznych i latynoamerykańskich. Szerszej widowni dał się poznać dzięki udziałowi w "Tańcowi z gwiazdami".

Wystąpił w trzech edycjach, w których trenował Karolinę Gorczycę, Dominikę Gwit oraz Martynę Kupczyk. Żora Korolyov miał na swoim koncie nieudane małżeństwo z Anną Kuznecową, z którą doczekał się narodzin córki Soni. Ostatnią partnerką Żory była Ewelina Bator.

Śmierć młodego, wysportowanego i prowadzącego zdrowy tryb życia tancerza, wywołała niedowierzanie. Sprawą śmierci tancerza zajęła się prokuratura, do której niedawno wpłynęły wyniki sekcji zwłok Żory.

Tak dziś wygląda grób Żory Korolyova

Ciało Żory Korolyova spoczęło na Cmentarzu Północnym w Warszawie. W ostatnim pożegnaniu tancerza wzięli udział zarówno jego najbliżsi, koledzy z branży, a także sympatycy, którymi jego śmierć wstrząsnęła do głębi.

Niemal rok od śmierci tancerza, jego grób oznaczony jest drewnianym krzyżem z wypisanym imieniem i nazwiskiem Korolyova. Na grobie Żory Korolyova nie brakuje kwiatów, znajdziemy na nim zarówno chryzantemy, jak i wrzosy. Na mogile zapalone są również znicze, które jednoznacznie dowodzą tego, że Korolyowie nie słabnie, a jego grób jest nadal odwiedzany.

Grób Żory Korolyova/goniec.pl
Grób Żory Korolyova/goniec.pl
Grób Żory Korolyova/goniec.pl

Was też porusza wygląd grobu Żory Korolyova?

To też może cię zainteresować: Znicze i chryzantemy to nie jedyne, co możemy kupić pod cmentarzem. Wiele osób nie kryje oburzenia. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Piotr Kraśko ponownie przyłapany za kierownicą. Decyzja sądu w tej sprawie nie pozostawia złudzeń

O tym się mówi: Nowe fakty w sprawie zdarzenia z udziałem Jerzego Stuhra. Motocyklista ze szczegółami opisał zachowanie aktora