Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec trudnych chwil dla króla Karola III i jego rodziny. Ich spokój znowu narusza książę Harry, który przymierza się do publikacji swoich pamiętników.

Oznacza to, że jego relacje z ojcem i bratem na pewno w najbliższym czasie nie ulegną poprawie, a raczej jeszcze bardziej się pogorszą.

Portal „Pomponik” podaje, że książę Harry ujawni w swojej książce wiele niewygodnych dla Karola i Camilli faktów.

„Są przekonani, że to koniec. Nie odzyskają dobrej prasy po tym wydawnictwie. Harry ma wiele gniewu z powodu rozwodu swoich rodziców, a Karol mocno wierzy, że zamierza wyładować to wszystko na Camilli. Król i królowa są w stanie paniki i przygotowują się na to, co zrobić, jeśli Harry doprowadzi do wybuchu” – donoszą źródła bliskie rodziny królewskiej.

Żona króla obawia się, że znowu znajdzie się pod ostrzałem krytycznych komentarzy podobnie jak to miało miejsce w latach 90. Wówczas musiała się ukrywać w swojej posiadłości przed mediami i tym razem może być bardzo podobnie co zaburzy wykonywanie jej obowiązków.

Publikacja może także uderzyć w innych członków rodziny królewskiej zwłaszcza, że w ostatnich latach Harry i jego żona Meghan wcale nie kryli swojego żalu obwiniając ich o swoje problemy natury psychicznej.

Premiera została zaplanowana na styczeń 2023 roku. Przeczytacie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Frankowicze czekają na ważną wiadomość w sprawie orzeczenia TSUE. Ta decyzja może sporo zmienić dla kredytobiorców i banków

Jak informował portal „życie.news”: Trudne chwile Martyny Wojciechowskiej i jej córki. Podróżniczka nie wiedziała jak pomóc. „Wiedziałam, jak dramatyczna jest sytuacja”

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Marcin Hakiel też skomentował ujawnienie związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Czy ma podobną opinię co Paulina Szmaszcz

Sprawdź również ten artykuł: Jedna z restauracji po „Kuchennych Rewolucjach” Magdy Gessler zamknięta. Goście odnoszącego sukcesy lokalu kompletnie zaskoczeni. To jednak nie koniec