Małżonka prezydenta Polski sprzed lat, pierwsza dama Jolanta Kwaśniewska wciąż wielu kojarzy się z nienagannym wyglądem, począwszy od idealnie uformowaną fryzurą, przez dopieszczony makijaż, po modne kompozycje ubrań i świetnie dobrane dodatki.

"Klasę się ma albo nie, a modnie czy stylowo zawsze każdy może się ubrać"

Jeden z uznanych w świecie show-biznesu stylistów przyznał, że Jolanta Kwaśniewska zawsze i wszędzie, gdzie jest widziana publicznie, wygląda oszałamiająco i stylowo. Daniel Jacob Dali zachwycał się ostatnimi stylizacjami byłej pierwszej damy i nie omieszkał swój zachwyt wyrazić.

Ostatnio mogliśmy podziwiać królową stylu po prostu w kolorowym sweterku, czarnych spodniach i żółtym sportowym obuwiu! Aż miło się patrzy i naprawdę można się zachwycić tak prostą stylizacją, a jednak to żółte obuwie sprawiło, że całość prezentowała się znakomicie - stwierdził Daniel Jacob Dali, którego w świecie show-biznesu uznaje się za poważnego eksperta od stylizacji.

Galerię zdjęć, na których widać opisywane przez Daniela Jackoba Dali stylizacje byłej pierwszej damy, można zobaczyć TUTAJ.

Trzeba przyznać, że żółte buty, na jakie postawiła wówczas Jolanta Kwaśniewska, zdecydowanie rzucają się w oczy i nie sposób ich przeoczyć. Jesienna aura idealnie podkreśliła kolory, jakie wybrała seniorka.

Jak informował portal „życie.news”: Krzysztof Jackowski z porażającą wizją. Jasnowidz przekonuje, że na dniach dojdzie do niebywałych sytuacji. Mówi o ośmieszeniu rządu, a nawet Europy

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Niepokojące doniesienia płyną z Wielkiej Brytanii. Księżna Kate mierzy się z nieprzyjemną przypadłością. Co dolega przyszłej królowej