Jak podaje portal "Pudelek", księżna Kate brała udział w spotkaniu z żołnierzami Wspólnoty Narodów. To właśnie wtedy miała zostać podsłuchana jej rozmowa, w której żona księcia Williama żaliła się na swoje zdrowie.

Stan zdrowia księżnej Kate budzi obawy

Choć w ostatnich dniach brytyjska prasa koncentrowała się na Meghan Markle, ostatnio na pierwsze strony wróciła księżna Kate. Wszystko ze względu na stan zdrowia przyszłej królowej. Ostatni czas nie był dla żony księcia Williama łatwy. Nie tak dawno, Cambridgowie przenosili się do nowego domu z Kensington do Windsoru. Mieli przy tym sporo pracy.

Potem, przyszła druzgocąca wiadomość o śmierci królowej Elżbiety II i trwające 10 dni uroczystości upamiętniające zmarłą królową. Księżna Kate mocno odczuwa trud ostatnich tygodni, które odbiły się negatywnie na jej zdrowiu.

Z doniesień "Hello Magazine" wynika, że księżna Kate cierpi na bezsenność. Do tej przykrej dolegliwości miała się przyznać w czasie spotkania z żołnierzami ze Wspólnoty Narodów, do którego doszło w bazie wojskowej w Surrey.

Brak snu dokucza przyszłej królowej

Bezsenność może być w przypadku księżnej Kate, spowodowana natłokiem obowiązków oraz stresu, jakiego doświadczyła w ostatnich dniach. Niestety brak snu niekorzystnie wpływa na cały organizm. Prowadzi nie tylko do huśtawki nastrojów, czy problemów z pamięcią, ale także do obniżenia odporności.

Eksperci nie mają złudzeń, że księżna Kate powinna nieco odpocząć i nieco się zrelaksować. Długotrwała bezsenność, może prowadzić do coraz poważniejszych problemów.

Mierzyliście się z podobnym problemem?

To też może cię zainteesować: Porażająca sytuacja na jednym z osiedli. Poszkodowany dwulatek w kiepskim stanie. Matka chłopca zaniemówiła, gdy zobaczyła, co dotkliwie go pogryzło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ZUS jest zasypywany wnioskami o przeliczenie emerytury. Nie wszyscy będą mogli skorzystać z nowych zasad wyliczania świadczeń. Od czego to zależy

O tym się mówi: Podano informacje dotyczące ostatniego pożegnania Franciszka Pieczki. Kiedy się odbędzie i jak będzie przebiegało