Nie da się ukryć, że Krzysztof Jackowski jest do dziś uważany za najbardziej znanego wizjonera w Polsce. Od dłuższego czasu jasnowidz z Człuchowa prowadzi kanał w serwisie YouTube, w którym dzieli się ze swoimi słuchaczami często porażającymi wizjami dotyczącymi przyszłości Polski, Europy i świata.

Choć wiele osób nie wierzy w przepowiednie Jackowskiego, który przez lata zajmował się głównie pomocą przy poszukiwaniach osób zaginionych to wiele jego wizji wkrótce staje się nieprzyjemną rzeczywistością. Przez niektórych nazywany „czarnowidzem” – ze względu na niezbyt optymistyczne obrazy kreowane w wejściach na żywo w sieci – podzielił się swoją wizją tegorocznego października. Co się stanie?

Krzysztof Jackowski w mocnych słowach o tym, co przyniesie październik 2022! Jasnowidz przekonuje, że ma dojść do ośmieszenia rządu na arenie międzynarodowej, ale też Europy. O co chodzi?

Jackowski odniósł się na nagraniu do sytuacji na Ukrainie i strategii, jaką przybierze Rosja w kolejnych dniach.

Będzie próba ośmieszenia Europy. To będzie coś dużego i spowodowanego przez Rosję. Sytuacja na Ukrainie szybko się zaogni i mam wrażenie, że stanie się to w dniach 8-10 października, ale to nie stanie się przy granicy z Rosją, tylko w głębi kraju – powiedział Krzysztof Jackowski.

Mocna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Co może wydarzyć się w październiku? Mówi o wielkim chaosie w najbliższym czasie i zaognieniu sytuacji na Ukrainie

Jasnowidz wyjawił też, że od pewnego czasu prześladuje go wizja dzieci wybiegających ze szkoły w godzinach nauki. Na nagraniu łączył ten obraz z Ukrainą.

Nie wiem, czy jest to kwestia normalnego zachowania dzieci, czy też wybiegają, dlatego, że coś poważnego się stało – mówił.

Mówił również o dużej panice i podawaniu do wiadomości publicznej komunikatów, które mogą wywołać chaos. Wyjaśnił również, że rzeczywistego zagrożenia nie będzie, jednak ludzie dadzą się w tę sytuację wkręcić, co rozmontuje normalne funkcjonowanie życia społecznego i gospodarki, choć ludziom fizycznie nic się nie stanie. Jackowski mówił również o pewnym dokumencie, „pokwitowaniu”, którego potrzebować będą masy ludzi.
Przekonywał również, że ta sytuacja będzie trwała długo, być może nawet miesiącami i może brakować podstawowych produktów.

Będzie się mówiło, że w tym konflikcie Rosja będzie prowadziła szantaż i terror. To, co się stanie będzie bulwersujące dla świata i w mediach będzie o tym głośno. […] Nastąpią zakłócenia energii, Internetu. Nastąpi chaos komunikacyjno-energetyczny i dziś nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak to mocno zakłóci spokój i codzienny ład – wyjaśnił.

Jackowski przekonuje też, że konflikt na linii Rosja – NATO rozgorzeje bardzo mocno, gdyż członkowie Paktu Północnoatlantyckiego nie pozostaną bierni wobec nadchodzących zdarzeń na Ukrainie. Nie dojdzie jednak do kontrataku.

Jak informował portal "Życie News": MEGHAN MARKLE ZNOWU ZNALAZŁA SIĘ W OGNIU KRYTYKI. W TAKI SPOSÓB MIAŁA SIĘ ZACHOWYWAĆ PODCZAS SPOTKAŃ Z SYMPATYKAMI BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ

Przypomnij sobie: WSZYSCY UKOCHANI PRZYSZŁEJ KRÓLOWEJ ZJEDNOCZONEGO KRÓLESTWA. WŚRÓD BYŁYCH PARTNERÓW KSIĘŻNEJ KATE SĄ ZNANE OSOBY, DLA JEDNEGO ODRZUCIŁA NAWET WILLIAMA

Portal "Życie News" pisał również: NAWET RODZINA KRÓLEWSKA NIE JEST WYJĄTKIEM. SZKOCKIE PRAWO DOMAGA SIĘ ODPOWIEDZI ODNOŚNIE ODEJŚCIA ELŻBIETY II. BĘDZIE WGLĄD DO PRYWATNYCH INFORMACJI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ŁATWO WPAŚĆ W KŁOPOTY Z FISKUSEM. O TYCH PODATKACH TRZEBA PAMIĘTAĆ SAMEMU I SZYBKO JE REGULOWAĆ BEZ WEZWANIA ZANIM NASZE KONTO ZAJMIE KOMORNIK