Nie jest tajemnicą, że Aleksandra Kwaśniewska należy do tych celebrytek, które wcale nie chcą być nazywane celebrytkami, a że stara się nie wykorzystywać w swojej karierze zawodowej swojego pochodzenia i nazwiska znanych rodziców, warto podkreślić stanowczo, że Aleksandra Kwaśniewska przede wszystkim jest dziennikarką i prowadzącą program "Miasto Kobiet".

Ola Kwaśniewska zmaga się z uciążliwą przypadłością. Podzieliła się tym newsem w mediach społecznościowych

Wielokrotnie mogliśmy się przekonać, że Ola ma spory dystans do siebie i ciekawe poczucie humoru. Stara się nie przejmować fałszywymi medialnymi doniesieniami, ani plotkami, z których jest w stanie po mistrzowsku zakpić na swoich mediach społecznościowych.

Teraz jednak "Super Express" donosi, że dziennikarka przy okazji promowania produktów kosmetycznych poruszyła dość istotny temat związany z problemem, z którym boryka się aktualnie mnóstwo kobiet. Chodzi o alergię skórną, która dręczyła Olę w dzieciństwie, obejmując obszar stóp.

Na swoim Instagramie przyznała, że obecnie objawy alergii przewędrowały na jej powieki, co w zabawny sposób skomentowała, twierdząc, że przy tendencjach przesuwania się po jej ciele z dołu do góry, istnieje szansa na to, że alergia w końcu ją opuści - Ja zawsze miałam alergię i problemy z suchą skórą. Co ciekawe jak byłam dzieckiem najbardziej spektakularną alergię miałam na stopach, a z wiekiem najbardziej spektakularną alergię mam na powiekach. Trochę liczę na to, że idzie od dołu do góry. Mam skłonność do atopii - informuje Ola.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy należy spodziewać się powstania nowego województwa. Głos w sprawie zabrał sam Jarosław Kaczyński. Rozwiał wszelkie wątpliwości

O tym się mówi: Ceny w sklepach przyprawiają o spory zawrót głowy. Cena jednego z produktów elektryzuje wyjątkowo mocno