Nie jest tajemnicą, że popularny program "Chłopaki do wzięcia" jest tak chętnie oglądany przez widzów, gdyż ukazuje w całej okazałości meandry życia osób o różnych doświadczeniach i zakrętach życiowych.

Karina Koch zaskoczyła fanów metamorfozą

Są to głównie uczestnicy, których aparycja najwyraźniej celowo dalece odbiega od ogólnie wymaganej w świecie show-biznesu, których przeszłość ma często charakter związany z resocjalizacją, a ich styl życia i sposób wysławiania się stanowi ciekawostkę dla dobrze sytuowanych widzów programu.

Dobrymi przykładami są Szczena, Jaruś, czy rodzeństwo Karina i Stefan Koch. Jak się okazuje, ci ostatni także zdobyli całkiem sporą popularność, a dość zastanawiający styl bycia Kariny mocno przykuwa uwagę ludzi.

Młoda kobieta zasypuje media społecznościowe swoimi selfie, zdjęciami mocno szczupłej sylwetki, wytrenowanego brzucha i otoczenia, w którym się znajduje.

Kobieta publikuje także od czasu do czasu zdjęcia z bratem Stefanem, sympatycznym znajomym i pozującymi z nią do zdjęcia fanami. Jej charakterystycznym znakiem szczególnym są między innymi ciemne, krótko ścięte włosy, które ostatnimi czasy nasza bohaterka poddała lekkiej przemianie.

Na mediach społecznościowych ukazały się materiały Kariny z dziwnym, dziurkowanym, foliowym czepkiem na głowie, by potem oczom internautów ukazała się zaczesana do góry, blond grzywka.

Pod zdjęciem z dość widoczną metamorfozą posypały się przeróżne komentarze, A przeważającymi były te pozytywne. Jak przyznała na filmie umieszczonym na YouTube, zamierza pozostać przy obecnej długości swoich włosów, gdyż są one dość problematyczne w stylizacji. Jak się Wam podoba Karina Koch w nowej odsłonie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jarosław Kaczyński zabrał głos w sprawie ważnej dla seniorów. Co dokładnie powiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości

O tym się mówi: Największy sekret małżeństwa Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy ujawiony. Aktor sam się wygadał. To wyznanie zaskoczyło wiele osób