Jak przypomina "Pudelek", małżeństwo Joanny Opozdy i Antek Królikowskiego zakończyło się dość niespodziewanie, jeszcze przed narodzinami ich syna Vincenta. Aktor zupełnie stracił głowę dla ich wspólnej sąsiadki, z którą związany jest obecnie. Królikowski w rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim podzielił się szczegółami dotyczącymi swoich relacji z kobietami. Co dokładnie powiedział?

Antek Królikowski szczerze o swoim życiu

Antek Królikowski stwierdził, że od dziecka starał się wycisnąć z życia jak najwięcej. Dodał również, że "wszystkiego doświadczyl zbyt wcześnie". Aktor nie ukrywa, że jego ogromną pasją obok aktorstwa, są kobiety i jest dla nich w stanie zrobić naprawdę dużo.

Zapytany o to, co leżało u podstaw jego zachowania, odpowiedział, że złożyło się na to bardzo wiele czynników. Jednym z nich była śmierć ojca - Pawła Królikowskiego, który odszedł w lutym 2020 roku, a także "problemy w życiu prywatnym".

Antek Krolikowski nie ukrywa, że całkowicie stracił głowę dla swojej obecnej partnerki - Izy. "Zawsze staram się być na 100 procent dla kogoś, z kim jestem. Jeśli kogoś kocham, wariuję dla tego kogoś. Zawsze tak miałem i mam tak teraz" - powiedział, co stoi nieco w sprzeczności z tym, jak zakończyła się jego relacja z Joanną Opozdą.

Antek nigdy nie mieszkał z żoną

Jeszcze bardziej zaskakująca informacja, padła z ust Antka Królikowskiego w momencie, kiedy rozmowa zeszła na temat jego byłej partnerki (ale nadal żony) Joanny Opozdy. Królikowski stwierdził, że "nigdy nie miszkał z Asią, tylko naprzeciwko". Zaapelował również, żeby nie robić komedii z jego życia i pozwolić jego synowi dorastać w "fajnym świecie".

Stwierdził również, że nigdy nie marzył o małżeństwie, ale nie chce mówić na ten temat, bo cokolwiek powie w tej sytuacji, zabrzmi "żałośnie". Odnosząc się do medialnej wojny, jaka rozpętała się między nim a Opozdą, stwierdził, że pojawiło się wiele nieprawd, a jego syn jest zabezpieczony, bo komornik zajął oba jego konta.

Co sądzicie o wynurzeniach Królikowskiego?

To też może cię zainteresować: Zachowanie Meghan Markle nie spodobało się księciu Karolowi. Następca tronu ma już dość. O co poszło tym razem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jacek Kurski znika z telewizji publicznej, a jego żona do niej wraca. Kurski zadbał o dobrą posadę dla Joanny Kurskiej

O tym się mówi: Jarosław Kaczyński zabrał głos w sprawie ważnej dla seniorów. Co dokładnie powiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości