Jak przypomina portal "Pudelek", od miesięcy media rozpisują się na temat fatalnych relacji między księciem Harrym i Meghan Markle a pozostałymi członkami brytyjskiej rodziny królewskiej. Kiedy media przestają się interesować tą kwestią, Meghan robi wszystko, aby znów zrobiło się o niej głośno. Jej ostatni wywiad znów wzbudził niemałe emocje.

Meghan Markle znów dolewa oliwy do ognia

Meghan Markle od początku wzbudzała spore zainteresowanie brytyjskich mediów i fanów rodziny królewskiej na całym świecie. Media na Wyspach wytykały amerykańskiej aktorce potknięcia, ale wydawało się, że fani Harry'ego ucieszyli się, że niepokorny książę wreszcie zdecydował się ustatkować.

Odbyło się wielkie wesele, w trakcie którego książę Karol poprowadził wybrankę młodszego syna do ołtarza. Życie na dworze nie przypadło jednak do gustu Meghan Markle, która wspólnie z mężem zdecydowała się odejść z rodziny i przenieść się najpierw do Kanady, a potem do Stanów Zjednoczonych.

Już sam Megxit nadszarpnął relacje Sussexów z resztą rodziny królewskiej, to kolejny krok Meghan i Harry'ego był prawdziwym rozłamem. Po wywiadzie, jakiego amerykańska aktorka i brytyjski książę udzielili mediom stało się jasne, że nie łatwo będzie odbudować dobre stosunki między zwaśnionymi stronami.

Meghan Markle i książę Karol. Źródło: youtube.com
Meghan Markle i książę Karol. Źródło: youtube.com
Meghan Markle i książę Karol. Źródło: youtube.com

Kolejny wywiad Meghan Markle

Choć Meghan i Harry zdecydowali się odejść z brytyjskiego dworu, aby uniknąć zainteresowania mediów, to Meghan dość aktywnie dba o to, aby słuch o niej nie zaginął. Amerykańska aktorka udzieliła ostatnio wywiadu, w którym zdradziła, że książę Harry uznał, że "stracił ojca w tym procesie".

Meghan po raz kolejny rzuciła kilka mocnych uwag pod adresem rodziny męża, ale wspaniałomyślnie zaznaczyła, że może kiedyś uda jej się wybaczyć royalsom, to, co jej zrobili. Okazuje się, że wywiad synowej nie przypadł do gustu księciu Karolowi.

"Daily Mail" donosi, że następca tronu jest "całkowicie oszołomiony zachowaniem" syna i synowej. Ponoć zachowanie Sussexów mocno daje się we znaki także królowej, która obawia się, co jeszcze może wymyślić Meghan Markle.

Meghan Markle/YouTube @Sunrise
Meghan Markle/YouTube @Sunrise
Meghan Markle/YouTube @Sunrise

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Odszedł uwielbiany artysta związany z programem "Sanatorium miłości". Bohaterowie formatu nie kryją smutku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Coraz wyższe cenniki za sakramenty w polskich kościołach. Jeden z proboszczów pobił rekord. Nie oszczędził nawet nastolatka, który stracił rodziców

O tym się mówi: Tajemnicze zapalenie płuc zaniepokoiło lekarzy. Wreszcie udało się ustalić jego przyczynę