Mężczyzna, który twierdzi, że jest nieślubnym synem księcia Karola i Camilli Parker Bowles, twierdzi, że arystokracja miała chirurgicznie zmienione oczy i zęby, aby ukryć jego tożsamość.

Simon Charles Dorante-Day twierdził, że jego adoptowani dziadkowie pracowali w królewskim domu w połowie lat sześćdziesiątych, kiedy się urodził. Według 56-latka, który obecnie mieszka w Australii, adoptowana matka i babcia zabrały go do domu w Portsmouth, gdzie na krótko ponownie się z nimi spotkał, ale później usłyszał rozmowę, w której stwierdzono, że „odwiedziny musiały się skończyć”.

Księżna Diana dowiedziała się o sekretnym synu Karola i Camilli?

Stwierdził również, że jego wnuki wyglądają podobnie do rodziny królewskiej. Wraz z oficjalnym zakończeniem okresu żałoby narodowej w Wielkiej Brytanii po poniedziałkowym państwowym pogrzebie królowej, uwaga skupia się teraz na przyszłości monarchii i pojawił się mało prawdopodobny pretendent do tronu.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Seda İnanç (@sunsoulofsun)

56-letni Simon Charles Dorante-Day z Australii twierdzi, że jego biologicznymi rodzicami są król Karol i Camilla. Teraz chce mieć swoje miejsce w linii sukcesji. Simon urodził się w Portsmouth w 1966 roku, przed ślubem Karola z Dianą, ale wierzy, że zmarła księżniczka w końcu dowiedziała się o jego istnieniu.

„Wierzymy, że Diana wiedziała o moim istnieniu, że poskładała wszystkie elementy” – powiedział zagranicznym mediom mężczyzna przed rokiem.

Diana była w punkcie, w którym odkrywała prawdę o życiu w rodzinie królewskiej, o tym, jak została zraniona – i obnażyła to publicznie.

„Napisałem do Mohameda Al-Fayeda, ojca Dodiego, z moją historią i powiedziałem mu, kim jestem. Jedną z tajemnych obaw Diany byłoby to, że istnieje sekretne dziecko, a moje istnienie byłoby jedną z nich”.

Śmierć Diany upubliczniła sprawy

W rzeczywistości to odejście Diany skłoniło Dorante-Day do upublicznienia danych, jakimi dysponował w ramach śledztwa w sprawie jej śmierci. Zwrócił się do władz brytyjskich, które jego zdaniem potraktowały jego roszczenia bardzo poważnie.

„Byliśmy w Lismore, NSW, w 2004 roku po Dianie. Wysłałem list do Metropolitan Police, mówiąc, że wierzę, iż jestem synem Charlesa i Camilli i czy będzie to miało jakieś konsekwencje w przypadku śmierci Diany ” – powiedział.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Gwiazda zespołu 2 plus 1 przerwała milczenie. Elżbieta Dmoch zwróciła się bezpośrednio do swoich fanów

O tym się mówi: Kobieta miała coraz większe problemy ze zdrowiem. To, co okazało się przyczyną jej dolegliwości, zaskoczyło wszystkich