Gdy jakiś czas temu media obiegła informacja, że Jaruś z programu "Chłopaki do wzięcia" w końcu wziął ślub, internauci po prostu musieli zbadać całą sprawę.

Dlaczego Jarek z programu telewizyjnego musiał się ożenić?

Na szczęście zadanie to nie było zbyt trudne, gdyż bohater programu rozrywkowego jest dość aktywny na mediach społecznościowych. Jarusia można znaleźć zarówno na Facebooku, jak i Instagramie, Tik-Tok czy YouTube.

W sieci możemy znaleźć wiele filmów nagrywanych i wrzucanych przez Jarusia na platformy społecznościowe, na których mężczyzna ma wielotysięczną oglądalność. Gdy opinia publiczna zaczęła badać sprawę ślubu Jarusia z Gosią, okazało się, że para nie zna się na tyle długo, aby faktycznie ich decyzja o ślubie była przemyślana.

Zaczęły się więc liczne spekulacje na ten temat i plotki, że Jaruś nawet dzień swojego ślubu spieniężył, transmitując go na żywo.

Teraz Super Express donosi, że Jaruś wyznał w końcu prawdę na temat prawdziwych przyczyn wzięcia ślubu z Gosią.

Jak stwierdził, dojazdy do ukochanej drogo go kosztowały ze względu na rosnącą cenę paliwa. Dlatego też nasz bohater postanowił zalegalizować związek, aby nie musieć dojeżdżać do Gosi i móc zamieszkać z nią zgodnie z zasadami życia chrześcijańskiego - Jak się kocha dziewczynę, no to tak najlepiej wziąć ślub i razem mieszkać i tyle. No tak na kocią łapę, to tak nie za bardzo, bo to wiadomo. Przyjeżdżać tak co weekend, to jest bez sensu, a wiadomo, paliwo kosztuje - wyznał dziennikarzom.

To też może cię zainteresować: Upał sięgający 40 stopni. Takiej sytuacji w październiku nie notowano w historii pomiarów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Na jaw wyszła przyczyna odejścia królowej Elżbiety II. Akt zgonu zdradza więcej szczegółów na ten temat