Jak podaje portal "Jastrząb Post", żona Zenka Martyniuka wraz z "Pytaniem na śniadanie", przygotowuje dla widzów prawdziwą bombę. Z pewnością ten projekt TVP przyciągnie przed ekrany grono wiernych fanów. O co dokładnie chodzi?

Danuta Martyniuk wychodzi z cienia męża

Danuta i Zenek Martyniukowie są małżeństwem od ponad trzydziestu lat. Żona króla disco polo przez lata pozostawała w jego cieniu, raczej unikając rozgłosu i brylowania na ściankach. Punktem zwrotnym okazał się rok 2020, kiedy to premierę miała produkcja poświęcona rodzinie Martyniuków.

Od tamtej pory, zainteresowanie Danutą Martyniuk narastało. Analizowano jej stroje, to, jak wygląda, co i na jaki temat mówi. W jej garderobie znajdziemy topowe marki i ciuchy od znanych projektantów. Jak zdradziła w jednym z wywiadów, po szpilki i torebki lata do Stanów Zjednoczonych, gdzie kupuje produkty marek Burberry, Fendi i Louis Vuitton.

Martyniukowa chętnie dzieliła się swoimi przemyśleniami na temat rozwodu syna. Broniła swojego jedynaka w każdej sytuacji, nieleżnie od tego, czy jego zachownie dało się w jakikolwiek sposób obronić, czy też nie. Po jakimś czasie, zdecydowała usunąć się w cień. W tym czasie przeszła sporą metamorfozę.

Zenon i Danuta Martyniuk. Źródło: youtube.com
Zenon i Danuta Martyniuk. Źródło: youtube.com
Danuta i Zenek Martyniuk/YouTube @Plotki 24h

Odmieniona Danka Martyniuk

Danuta Martyniuk ma na swoim koncie imponującą metamorfozę. Żona Zenka zgubiła zbędne kilogramy i zachwyca smukłą sylwetką. W rozmowie z jednym z tabloidów stwierdziła bez udawanej skromności, że swoją figurę zawdzięcza tylko sobie i swojemu stylowi życia.

Teraz wielbiciele Danuty Martyniuk będą mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat swojej ulubienicy. Z informacji przekazanych przez portal "Jastrząb Post" wynika, że już w niedzielę 2 października żona Zenka pojawi się w "Pytaniu na śniadanie".

Co ciekawe, widzowie będą mogli ją oglądać przez cały odcinek. Danka będzie bowiem przygotowywała niskokaloryczne i zdrowe potrawy w kuchni "Pytania na śniadanie". Okazuje się, że Danuta Martyniuk pojawi się w śniadaniówce TVP na osobiste zaproszenie Joanny Kurskiej.

Danuta i Zenek Martyniuk/YouTube @Plotki 24h
Danuta i Zenek Martyniuk/YouTube @Plotki 24h
Danuta i Zenek Martyniuk/YouTube @Plotki 24h

"Ludzi ciekawi jej dieta. Zauważyłam, że panie często pytają ją o to jak schudła. Wychodzimy więc na przeciw oczekiwaniom naszych widzów i chcemy pokazać to, co teraz lubi gotować i jeść" - powiedziła w rozmowie z "Faktem" żona Jacka Kurskiego.

Jesteście ciekawi, jak poradzi sobie w kuchni "Pytania na śnidanie" Danuta Martyniuk?

To też może cię zainteresować: Są już pierwsi poszkodowani z zablokowanymi pieniędzmi na koncie. Skarbówka inwigiluje bez naszej wiedzy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mama zobaczyła w łóżeczku swojego dziecka coś, co zmroziło jej krew w żyłach. Obok jej synka leżało widmowe niemowlę

O tym się mówi: Ceny ostatniego pożegnania zwalają z nóg. Koszty pochówku zrujnują niejeden domowy budżet