Wie o tym bardzo dobrze znany polski wokalista Andrzej Piaseczny, który jakiś czas temu opowiedział szczerze o tym, jakie są jego gusta matrymonialne.

Jakie nawyki panują w domu Andrzeja Piasecznego?

Chociaż wielu internautów nie doznało zaskoczenia tym szczerym wyznaniem piosenkarza, media przez długi czas roztrząsały sprawę, rozkładając wypowiedź artysty na przysłowiowe części pierwsze.

Wielu internautów i fanów Andrzeja Piasecznego do teraz zastanawiało się, czy ich ulubiony artysta żyje z kimś na stałe i czy mieszkają razem. Jak się okazuje, piosenkarz nie robi wielkiej tajemnicy z faktu, że od kilku dobrych lat mieszka w swoim domu razem z mamą, którą się opiekuje i życiowym partnerem, z którym tworzy udaną parę już od dawna.

W jednym z wywiadów Andrzej Piaseczny przyznał, że od bardzo dawna we troje praktykują bardzo miły, rodzinny rytuał, jakim jest obowiązkowy wspólny posiłek na śniadanie, oraz również przyjemne momenty przytulania.

Artysta zaznaczył, że gdy ludzie kochają się i przytulają, są zdrowsi i radośni - [...] To jest tak, że rodzice zajmują się nami, kiedy my jesteśmy oseskami, a później my jesteśmy im winni opiekę. [...] Tak jest zawsze, kiedy jestem w domu. Serdecznie to polecam, bo kiedy ludzie się przytulają, świat jest piękniejszy - podkreślił Andrzej "Piasek" Piaseczny.

Co o tym sądzicie? Jak widać, Andrzej Piaseczny w żaden sposób nie afiszuje się swoim życiem prywatnym, szczególnie w sferze alkowy. Chyba warto docenić dyskrecję i delikatność traktowania swojego związku!

To też może cię zainteresować: Ostatni projekt Franciszka Pieczki. Legendarny aktor kilkanaście dni temu wystąpił w filmie ważnej dla siebie osoby

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Państwo młodzi zdecydowali się na niecodzienne rozwiązanie. Goście widząc zaproszenia, przecierali oczy ze zdumienia