Jak informuje portal "Super Express", za Anną Lewandowską niezwykle trudne chwile. Kiedy kapitan polskiej reprezentacji pojechał na mecz do Walii, jego żona spędzała czas z córkami w domu swojej mamy. Zaledwie dzień później, Anna Lewandowska zdradziła, że jedna z jej pociech trafiła do szpitala. Poznajcie szczegóły!

Anna Lewandowska ma za sobą trudne chwile

Anna Lewandowska spędziła ostatnią niedzielę ze swoimi córkami w domu swojej mamy. W mediach społecznościowych żona Lewego tak opisała ten dzień: "Małe momenty, wielkie wspomnienia. To była fajna, rodzinna niedziela. Zawsze doceniam ten czas. Bo co w dzisiejszym życiu może być ważniejsze niż rodzina i zdrowie!".

Dzień później do Anny Lewandowskiej z całą mocą dotarło faktyczne znaczenie tych słów. W poniedziałek 26 września, Lewandowska poinformowała swoich fanów, że jedna z jej córek trafiła do szpitala. W relacji udostępniła zdjęcie pociechy na szpitalnym łóżku. Dodała, że wizyta w szpitalu pokrzyżowała jej plany i że za nią "ciężka doba".

Relacja Anny Lewandowskiej ze szpitala/Instagram @Anna Lewandowska
Relacja Anny Lewandowskiej ze szpitala/Instagram @Anna Lewandowska
Relacja Anny Lewandowskiej ze szpitala/Instagram @Anna Lewandowska

Żona Roberta Lewandowskiego uspokoiła też swoich obserwatorów, wskazując, że powoli jej córka wraca do zdrowia. Nie wiadomo, czy problemy zdrowotne dotknęły Klarę, czy jej młodszą siostrę Laurę. Nie mamy też informacji, jakiego rodzaju były to kłopoty. Najważniejsze, że najtrudniejsze jest już za rodziną Lewandowskich.

Całej rodzinie Lewandowskich życzymy dużo zdrowia i mamy nadzieję, że faktycznie problemy zdrowotne nie były poważne.

To też może cię zainteresować: Po słowach Jarosława Kaczyńskiego cała sala wybuchnęła śmiechem. Swoje trzy grosze postanowił dorzucić do tego kabaret Neo-Nówka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rząd zdecydował o zwiększeniu limitu zużycia energii elektrycznej. Nie będzie jednak obowiązywał wszystkich. Kogo obejmą

O tym się mówi: Wiadomość dotycząca energii elektrycznej może trafić do każdego z nas. Co zrobić, kiedy ją otrzymamy

To naprawdę ważne: Mała Jagoda potrzebuje podania najdroższego leku świata. Każda złotówka jest na wagę życia