Jak pamiętamy z medialnych doniesień, Antoni Królikowski, żeniąc się z aktorką Joanną Opozdą wciąż powtarzał w mediach, jak wiele dla niego znaczy ta kobieta i jak wiele jest w stanie dla niej poświęcić.

Syn św. pamięci Pawła Królikowskiego zdradza kulisy swej relacji z sąsiadką

Pamiętamy także, że para była już kiedyś w stanie separacji i próbowali nawet ułożyć sobie życie z innymi partnerami. Koniec końców zeszli się i wzięli ślub.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Laurelle (@laurellefashion)

Wszystko to działo się w blasku fleszy wbrew woli i decyzji aktorów. Później na jaw wyszła kolejna sensacja w postaci ciąży Joanny, która zakończyła się szczęśliwym urodzeniem synka Vincenta.

Okres ciąży i połogu nie był jednak dla Joanny Opozdy czasem szczęśliwym i radosnym. Miała ona wówczas wiele stresu związanego z aferą w sprawie strzelaniny, jakiej dopuścił się jej własny ojciec względem siostry Joanny i jej męża Antoniego.

Później nie było lepiej, gdyż stresu dokładał aktorce pogarszający się stan zdrowia i jak się później okazało – niewierność Królikowskiego i romans z sąsiadką, do którego doszło wedle medialnych doniesień, zanim Vincent przyszedł na świat.

Teraz Pomponik donosi, że Antoni Królikowski, przerywając milczenie, opowiedział w mediach o swojej relacji z prawniczką i o tym, kim się stała w jego życiu. Jak się okazuje, pozostająca z dala od świata show-biznesu nowa partnerka aktora stała się w jego życiu bezpieczną przystanią, okazując pomoc i wsparcie w czasie najgłośniejszej burzy medialnej. Opowiedział także, jak wysoką cenę oboje zapłacili za swój romans.

Cieszę się, że nie jest osobą publiczną, a wręcz stroni od show-biznesu i skupia się na własnych celach. Jest moim aniołem. Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko. Gdyby nie ona, mógłbym nie mieć siły, żeby poradzić sobie ze wszystkimi problemami, które nagle spotęgowały się jak nigdy wcześniej. [...] Razem poradzimy sobie ze wszystkim. Dosłownie wszystkim. Przetrwaliśmy najgorsze i wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej - powiedział dziennikarzom aktor.

To też może cię zainteresować: Mała Jagoda potrzebuje podania najdroższego leku świata. Każda złotówka jest na wagę życia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ważne zmiany w zakresie ogrzewania wchodzą w życie już od 1 października. O tym musi pamiętać część Polaków