Z czymś takim zmagać się musi właśnie syn św. Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Igor Krawczyk. Choć mężczyzna skończył pięćdziesiąt lat już jakiś czas temu, wciąż zmaga się z szarą rzeczywistością, którą wykreowano wokół niego, stwierdzając całkowitą niezdolność do pracy z powodu pourazowej padaczki.

Jak pamiętamy, junior ciężko ucierpiał w wypadku samochodowym, którego sprawcą i winowajcą był jego ojciec, legendarny Krzysztof Krawczyk. Poznając historię młodości jedynego biologicznego syna pozostałego po piosenkarzu, zdamy sobie sprawę z tego, że z chwili na chwilę Krzysztof Igor Krawczyk stał się osobą niepełnosprawną, co z pewnością wywołało w nim ogromną traumę.

Krawczyk junior szuka opiekunki?

Mężczyzna bezpowrotnie stracił ogromny procent swojego zdrowia i sprawności, chociaż na pierwszy rzut oka wygląda na całkowicie zdrowego człowieka. Niemniej jednak Krawczyk junior wedle medialnych doniesień i jego słów, jest osobą niepełnosprawną w stopniu znacznym, co całkowicie uniemożliwia mu podjęcie pracy zarobkowej.

Mimo to nikt nie widzi przeszkód w tym, aby Krawczyk junior podróżował po Polsce i śpiewał na scenie. W internecie pojawia się coraz więcej materiałów dotyczących medialnej i scenicznej aktywności pasierba Ewy Krawczyk. Jeśli poruszyliśmy już temat wdowy po piosenkarzu, warto zaznaczyć, że 26 września odbyć się miała kolejna już rozprawa związana z walką o majątek po artyście.

Tymczasem JastrzabPost donosi, że Krawczyk junior kolejny raz powiedział dziennikarzom, że ledwo wiąże koniec z końcem i potrzebuje na stałe kogoś do opieki. Swoje twierdzenia opiera na opisie tego, co dzieje się z chorym podczas ataku padaczki - Bardziej mnie martwi stan mojego zdrowia, bo niestety dzieje się coraz gorzej. Mimo że żyje mi się lepiej, niż kiedyś, to mieszkam sam i nie wiadomo, kiedy może wystąpić atak padaczki, a on się wiąże dla mnie z niebezpieczeństwem. Człowiek może upaść na głowę, może się nawet zabić, bo to jest taka choroba, że film się urywa. Dlatego jakby był przy mnie ktoś, z uwagi na tę chorobę, byłoby dobrze

Jak się okazuje, swoje brzydkie zachowanie wobec poprzedniej przyjaciółki, u której mieszkał, było przegapieniem szansy na całodobową darmową opiekę. Przypomnijmy także, że Krawczyk junior otrzymał do wynajęcia mieszkanie komunalne, które wedle medialnych doniesień opłacane jest przez fanów i sympatyków jego zmarłego ojca.

Może zainteresuje Cię to: "DWÓCH PAPIEŻY" TO FILM, KTÓRY SKRADŁ SERCA WIDZÓW. O CZYM ODPOWIADA KANDYDAT DO OSCARA

Portal "Życie" informował o: DANIEL OLBRYCHSKI MUSIAŁ ZMIERZYĆ SIĘ Z OGROMNĄ STRATĄ. JEGO ŻONA POINFORMOWAŁA O WSZYSTKIM W SIECI