Jak pamiętamy, jakiś czas temu medialne doniesienia dotyczyły wysokiej ceny, jaką Piotr Kraśko musiał zapłacić za niestosowanie się do przepisów drogowych i do prawa.

Roczny zakaz prowadzenia pojazdów, oraz drakońska grzywna

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Piotr Kraśko (@p_krasko)

Media jakiś czas temu donosiły o grzywnie wynoszącej 100 000 zł, jaką zasądzono dziennikarzowi za prowadzenie samochodu pomimo braku uprawnień do wsiadania za kierownicę.

Ta ogromna burza medialna, jaka rozpętała się wokół kłopotów, w jakie wpakował się Piotr Kraśko, mocno wpłynęła na jego karierę w telewizji TVN. Stacja wymownie milczy w temacie ewentualnego powrotu do prowadzenia "Faktów".

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Piotr Kraśko (@p_krasko)

Jak się jednak okazuje, są też dobre wieści płynące z prasy na temat Piotra Kraśki i jego zakazu prowadzenia pojazdów. Jak donosi "Super Express", dziennikarz otrzymał zakaz na rok, a termin ten niedługo upłynie.

W oficjalnym powiadomieniu, jakie napłynęło, czytamy, że 7 października bieżącego roku Piotr Kraśko odzyska możliwość prowadzenia samochodu - [...] termin zakazujący Panu Piotrowi Kraśko prowadzenia pojazdu upływa 7 października 2022 r., tj. rok od daty uprawomocnienia się wyroku Sądu Rejonowego w Łomży. [...] - widnieje w oświadczeniu rzecznika prasowego Sądu Okręgowego w Łomży.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Piotr Kraśko (@p_krasko)

Z nieoficjalnych źródeł wiadomo także, że powrót dziennikarza do TVN planowano na październik, jednak wyrok skazujący skutecznie to zniweczył. Miejmy nadzieję, że oficjalne przeprosiny, jakie dziennikarz umieścił na swoim instagramowym profilu, zostały przyjęte przez zawiedzionych jego postępowaniem widzów.

O tym się mówi: Marek Kondrat ma 71 lat, a Antonina Turnau 34 lata. Na jaw wychodzą sekrety ich małżeństwa

To też może cię zainteresować: Sytuacja Polaków jest coraz gorsza. Pod adresem władz padają coraz mocniejsze słowa. "Wziąłbym kija i gnał"